Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lady Gaga az Illuminátusok...

Lady Gaga az Illuminátusok legjobban képzett énekesnője?

Figyelt kérdés

Cél: Az Új Világrend előkészítése???

Eszköz: Média, azon belül a szórakoztató ipar.

Kulcsfigura: LAdy Gaga( és még mondhatnék pár nevet..)


Lehetséges e vajon??

http://www.youtube.com/watch?v=56Lodp6Wg_0&feature=channel_v..

[link]


2011. máj. 3. 22:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán egy idióta ribanc.
2011. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene tul sokat kepzelni rola. Ilyen melyen szanto gondolatai nincsenek. Egyszeruen sok penzt akar keresni es sztaroltatni magat a kis szornyeivel, mert azt hiszi, hogy valaki attol kulonleges, hogy magara aggat mindenfele idiota ruhat. O ezt elvezi. Nincs annak a nonek semmi koze az uj vilagrendhez. Az uj vilagrend mar reg elo van keszitve.
2011. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Lady Gaga egy idegesítő ripacs, aki aprópénzre váltotta a tehetségét.


Le az Illuminátusokkal!

2011. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%

Az egyszerű gondolkodású embereknek nagyon vonzóak ezek az elképzelések, hogy a világ gondjait-bajait valamiféle gonosz hatalmaknak tulajdonítják.

Kevés a pénzed? A zsidók tehetnek róla! Növekednek a társadalmi feszültségek? A cigányok hibája! Erkölcsi válság fenyeget? Az Illuminátusok állnak a háttérben!

Egyszerű válasz, de rossz. Ezek nagyon összetett folyamatok, amiknek vizsgálata és megoldása nem degradálható egyszerű tényezők kölcsönhatásává. A világot nem lehet felosztani jókra és gonoszokra, soha nem is lehetett.

2011. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Ozmium42 ***** válasza:
52%

Titus Pullo!


Jóval egyszerűbb a te gondolkozásod, mint némely ufo-hívőé. Utálnak az emberek? Az ő hibájuk, mert hülyék! Kevés pénzük? Az ő hibájuk, mert hülyék! Romokban az ország? A lakossága hülye! Fosztogatnak a cigányok? Hülye a lakosság, és rasszista.

2011. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

@Ozmium42:


Mire ez a nagy kirohanás? Mégis mire alapozod azt, hogy én ilyeneket gondolok? Csak azért, mert bírálok egy állítást, még nem jelenti, hogy a másik véglettel értek egyet! Az általad nekem tulajdonított magyarázatokkal ugyanannyira nem értek egyet, mint azokkal, amiket magam idéztem (mivel ugyanúgy valótlanok). Pont az ilyen gondolkodást kritizáltam.


Miért gondolod, hogy ha valamiben nem értek veled egyet, máris az ellenséged vagyok? Kérlek ne rágalmazz, és ne állíts rólam valótlan dolgokat, felettébb etikátlan.

2011. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Ozmium42 ***** válasza:

Üdv!


Bizonyára félreértettem, bár most sem értem jobban!


Kevés a pénzed? Szerinted ki tehet róla? Növekednek a társadalmi feszültségek? Szerinted kinek a hibája? Erkölcsi válság fenyeget? Szerinted miért?

2011. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Ozmium:


És miért jó egy szinte legyőzhetetlen összeesküvésre fogni az egész mindenséget? A következő mi lesz? A világot a pénzoligarchiák teremtették? A zsidó emlősök miatt haltak ki szegény dínók? Előre kitervelték azt is, hogy kutyakakába lépjek? Sőt, az összeesküvés elméleteteket is az összeesküvők terjesztik?


Rühellem az összes összeeküvés elméletet. Vagy magukba gubóznak az ilyen emberek, vagy valami hülyeséget csinálnak mint pl. Hitler, de apám is össze akar eszkábálni egy pisztolyt, hogy a zsidókat hazazavarja Izraelbe, vagy kinyírja őket és visszaállítsa a régi kommunista hatalmat. Hátha még nem késő, mert ha téved, akkor életem végig vihetem a hátamon a szégyent, hogy ő be akarta fejezni Hitler bácsi munkáját (akit szerinte a zsidók juttatak hatalomhoz).

2011. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Ozmium42 ***** válasza:
100%

A kérdésre te is válaszolhatsz, 53%! Te mire fogod?


Amúgy nem legyőzhetetlenek. Ez a gondolkodásmód szerintem is destruktív és lelombozó. Talán épp ezért terjesztik. A helyes hozzáállás ha, az sem alá, sem túl nem becsüljük őket.

2011. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Pál is mondta,hogy a törvénytiprás már titokban folyik...
2011. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!