Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lady Gaga az Illuminátusok...

Lady Gaga az Illuminátusok legjobban képzett énekesnője?

Figyelt kérdés

Cél: Az Új Világrend előkészítése???

Eszköz: Média, azon belül a szórakoztató ipar.

Kulcsfigura: LAdy Gaga( és még mondhatnék pár nevet..)


Lehetséges e vajon??

http://www.youtube.com/watch?v=56Lodp6Wg_0&feature=channel_v..

[link]


2011. máj. 3. 22:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom hogy te ugyanaz vagy-e, aki hasonlót Rihanna S&M klippjével kapcsolat kérdezett, mindenesetre szerintem nem érdemes ennyit foglalkozni a föld alatti összeeesküvőkkel, mert begolyózol.


Lady Gaga egyszerűen eladta magát, minden tehetségét felhasználta ahhoz, hogy botrányos legyen, és közben fülbemászó popdalokat gyártott. Szerintem amit csinál, azt jól csinálja. Rohadt sok pénzt keres és mindenki ismeri. Ennyi az egész, ennyit is akart szerintem elérni.

2011. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Kutyase foglalkozott vele eddig, de mióta felhívták a figyelmem ..hát igen csak vannak benne igazságok, nyugi nem foglalkozok vele annyira komolyan csak szabadidőmben néha, ha nincs jobb dolgom. Csak érdekel, hogy mások mit gondolnak erről.
2011. máj. 3. 23:02
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Erről a Lady Gaga összeesküvéselméletről ez a Villám Géza-féle telefonos poén jutott eszembe:


http://www.youtube.com/watch?v=7bdhrT0-shk

2011. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

XDXDXDXD nagyon nagy, kösz szépen, egyébként imádom az ilyen telefonbetyárkodást XDXD

-Öld meg a gyereked, és valószinüleg azt mondja szeretkezz az anyáddal XDXDXDXD

2011. máj. 3. 23:35
 5/27 anonim ***** válasza:
2011. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

23:44 vagyok


Nekem ez az egyik kedvencem. :)

2011. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%

És mi a bizonyíték az Illuminátusok létezésére?

De amúgy ez az összeesküvés elmélet dolog is valamiféle vallás, csak jóval pusztítóbb rövid távon és rugalmasabb.


20/F/Ateista/A háttérhatalom elnöke :)

LACi

2011. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Lady Gaga maga a Sátán,még pénisze is van,ez is egy megtévesztő ördögi trükk,az egész világ azt hitte eddig,hogy nunija van,és közben meg kiderült,hogy kukis...az a tervük,hogy az új világrendben hermafrodia legyen mindenki,ezzel szétzüllesztve az egészséges házasodást,és gyermeknevelést."sell that pussy" az egyik számban ezt énekli visszafelé lejátszva,tehát ez is azt bizonyítja,hogy eladta a punciját,neki bizony már kukija van!
2011. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!

Hát nem szégyellitek magatokat? Nincs jobb dolgotok, hogy ilyen szar dolgokkal foglalkoztok?

Lady Gaga egy k... és kész. Nem kell rettegni tőle.

Hát igen, igaza van az egyik kommentelőnek, az összeesküvéselméletekben való hit is egy ún. "vallás", ami pusztító hatású, pontosabbban az ebben hívő egyéneket teszi tönkre teljesen mentálisan, és ha ez kiterjed egy egész társadalomra, akkor az egész társadalom teljesen tönkremegy mentálisan, és akkor annak a népnek fuccs. Remélem, ti nem ezt akarjátok, hogy mi magyarok teljesen tönkremenjünk lelkileg, és akkor bárki meg tudna hódítani minket?


Aki meg a kérdező által felvázolt világrendet kitalálta, ha vannak illuminátusok, akkor azok a szervezkedők jobban teszik, ha csendben maradnak, mert ha ugrálnak, akkor könnyen lehet, hogy fegyveres ellenállással kerülnek szembe.

Az új hitem szerint én nem foghatok fegyvert, és ha nő létemre katonának jelentkeznék egy hadseregbe, akkor is csak fegyvertelen szolgálatot teljesíthetek, de ha valaki azt hiszi, hogy tönkrevághatja a házasság intézményét, szétzüllesztheti a társadalmakat, akkor én annak az embernek megmutatom, hogy ezt nem teheti meg, és nő létemre fegyvert fogok ragadni ezen személyek ellen, és fegyverrel fogok harcolni azon hadseregek valamelyikében, akik a régi értékrendet, a régi erkölcsöket védik.

Remélem, elég világos voltam.

Üdv: Anna

2011. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Anna megint megnyilvánultál, és cseppet se csalódtam benned, hozod a tőled elvárt formát..nem is vártam tőled valamely csekély értelemmel bíró, vagy minimális intelligenciára valló kommentet...
2011. máj. 5. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!