Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy élitek meg a húsvétot?

Hogy élitek meg a húsvétot?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Részegen, ahogy magyar emberhez illik.
2011. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Belső örömmel. Csak ami számomra szomorú, hogy én hiába átélem a nagyheti eseményeket, részt veszek a templomi szertartásokon stb., de a környezetem számára a nyuszin meg a locsolás kényszerén kívül az égvilágon semmit nem jelent a húsvét, és ez szomorú.
2011. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

előzőnek: Vígasztaló: sokan vagyunk egyedűl.

Χριστός ἀνέστη!

Ἀληθῶς ἀνέστη!

2011. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A péntek éjjeli közvetítés a Római miséről engem nagyon megindított, pedig nem vagyok templomba járó. Gyönyörű volt a kivilágított colosseum előtti a tömeg. Ez átlengte a húsvétomat. Azon kívül 4+5-en jöttek vendégségbe, szeretek készülödni, sütni másoknak, mert van értelme, egyedül nem jó, ezért nagyon kellemes volt a húsvét.
2011. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hódolok a testi élvezeteknek..evés, alkoholizálás, amíg csak bírjuk:)
2011. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Egész húsvét alatt bőghetnékem volt, legszívesebben bőgtem volna egész nap. Ezt a választ is úgy írom, hogy közben sírok már egyfolytában két és fél órája.

Azért érzek olyan hatalmas bánatot, amit el sem lehet mondani, mivel számomra ez az ünnep olyan távolra került, és vallásváltásra készülök, és tudom, hogy milyen irányba induljak el, de mégis egész húsvét alatt úgy éreztem, hogy nem tartozom sehova sem, és nagyon fájt nekem az, hogy körülöttem földöntúli boldogságtól sugárzó arccal mászkálnak az emberek, és mindenki nagyon boldog, csak én érzem úgy magam, mint aki nemsokára meghal bánatában.

Üdv: Anna

2011. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Anna: hát miért kell elhagynod az édes Jézust, a szelíd kegyes Krisztust?

http://www.youtube.com/watch?v=I416KJDdaDI

2011. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ma 13:17-nek és mindenkinek, aki így egyedül van: αλληλούια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem csak az zavart, hogy a híradásban és újságban az van, hogy a keresztények most ünneplik holmi Jézus halálát.

Én úgy éreztem el vagyok különítve mint egy replás a többi kereszténnyel.


Jézus nem mindenkiért halt meg a kereszten??? Szomorú, hogy nem mindenki akarja őt, sajnálom, ez olyan szíven szúrós. De szerintem Istent is "szíven szúrta".

2011. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 21:58: minden embert megváltott - csak van, aki nem érti, van aki nem hiszi, van aki nem tud annyit mondani érte: KÖSZÖNÖM!

------------------------------------

ma 21:10 : αλληλούια !!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=SXh7JR9oKVE

2011. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!