Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akinek van 18-23 év körüli...

Akinek van 18-23 év körüli hozzátartozója, tudatában van-e ennek a veszélynek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 16. 22:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Tény, hogy vannak ilyen szekták, de nem hiszem, hogy olyan sok fiatalt meg tudnának téríteni. A legjobb az lenne, ha az emberiség mihamarabb elfelejtené az összes vallást.
2011. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen szekták csak azokat tudják megtéríteni akik agyilag amúgy is zoknik, ha nem egy szektában kötnek ki előbb-utóbb akkor valami más hülyeségbe kerülnek bele.
2011. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj sőt, mondok én neked valamit!


Ez is csak a szientológiai egyház egyik "alvállalkozója"


Azokat kellene innen már végleg kisöpörni pont úgy mint dojcslandban..

Csak az a szopás, hogy már a parlamentben is ott vannak..

2011. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elolvastam a cikket, és ott írtam is kommentet, Liza névvel. Ugyanis volt szerencsém a szekta egyik tagjához. Viszont utólag hálát adok az Istennek, hogy nem sikerült beszervezniük!

2011. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Na, ilyenkor örülök, hogy megrögzött ateista és szkeptikus vagyok minden téren, hogy még azt sem hiszem el, hogy egy légy van a szobában, ha csak a zümmögését hallom, és nem látom. Engem nem tudnának beszervezni. Én mindig elgondolkozom, hogy ezek most tényleg ilyen idióták, hogy elhiszik, amiket állítanak, vagy csupán puszta rosszindulatból emberéleteket tesznek tönkre?
2011. ápr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szörnyű. Én egyedül azt tudom remélni, ha én is olyan normális körülmények között fogom nevelni a gyermekeimet (ezt most mentálisan értem), ahogy engem neveltek, akkor nem lesz szükségük ilyen társaságra.
2011. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Pont ugyanúgy működik a katolikus egyház is, mint a szekták, csak sokkal nagyobb társadalmi elfogadottság áll a hátterében és sokkal több hatalom és anyagi forrás áll a rendelkezésére.
2011. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Igen, dühöng a liberalizmus, ahogy a cikk szerzője írja.

A liberalizmus olyan feltételeket teremt, hogy bizonyos csoportok a vallásszabadság nevében totálisan megsértsék az alapvető emberi jogokat.

Nem kéne kicsit elgondolkodni azon, hogy annak idején nem azért írták alá az Ensz Egyetemes Emberi Jogi Nyilatkozatát az Ensz-tagállamok, hogy a XXI. század elejére az ne érjen semmit?

Meg kellene tanulni jól értelmezni ezt az igen fontos dokumentumot.

Üdv: Anna

2011. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért ne felejtsük el, hogy pár ezer éve a katolikusok is pont így kezdték.
2011. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jézusom :S
2011. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!