Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten mit gondol a keleti...

Isten mit gondol a keleti harcművészetekről?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 12:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%

Mi mondjuk meg, hogy mit gondol az Isten?

:)

2011. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%
14:56 Hát te sem vagy teljesen ép. XD A déééémonok a te agysejtjeidet is ellopták.
2011. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

A keleti harcművészetek többnyire elég okkult dolgokra, keleti hitvilágra építenek, így nem hiszem hogy különösebben építené Isten országát.

Jézus harcművészete így néz ki: Ha valaki megüti az arcod, tartsd oda a másik felét is. Nekem ez szimpatikusabb.

2011. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Akkor Jézus olyan mint a tégla, mert mint tudjuk a Véres Játék című filmből: A tégla nem üt vissza.
2011. ápr. 14. 21:12
 15/20 anonim ***** válasza:
39%

Nem lehet Jézus tégla, mert ha azt megütöd, az fáj.

Jézus akkor inkább már lehetne gumiszoba szerintem. :D

2011. ápr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

A világot Isten teremtette, és gyönyörködik benne.

De kérdezd meg őt magát.

Imában.

Beszélhetsz Istennel, és válaszolni fog. Talán nem szóval, de meglátod majd a választ az életedben. Csak tedd fel a kérdést neki!

2011. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Undorodik minden erőszaktól és minden viszont-erőszaktól, minden harc-művészettől és minden harc-nem-művészettől, mert Isten mindannyiunkat szeretetre, tehát nemártásra, megbocsátásra és segítésre teremtett, tehát Önmagára, és nem arra, hogy védekezni, támadni, mást legyőzni, feláldozni tudjunk,vagy akarjunk.

Adott Ő két fegyvert a kezünkbe:1. Legyetek okosak, mint a kígyó! 2. Óvakodjatok az emberektől!

Aki e két fegyvert használja, abban tud élni, és az képes arra, hogy ne álljon ellen az erőszaknak, hanem, ha megütik egyik orcáját, akkor képes legyen odatartani a másikat is, stb. (Máté 5:38-42). Erre csak az képes, aki okos és óvatos! Csak az ilyen ember tartozik Hozzá!

2011. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Melyik isten?
2011. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 mustafa33 ***** válasza:
Ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérel. Nem nuncsakuval!
2011. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én hívő vagyok és karatézom. Sosem bántottam senkit, de fontosnak tartom az egészségem megőrzését. Azért ezt a sportot választottam, mert sokoldalúan fejleszti a testünket, olcsó, közel van a dojo (edzőterem) és pár barátom is csinálja. Attól, hogy egy küzdősport által gondoskodom arról, hogy egészséges és hosszú életem legyen, még lehetek hívő ember.
2012. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!