Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, ti szoktatok...

Keresztények, ti szoktatok maszturbálni?

Figyelt kérdés
Olyan keresztényekre gondolok akik gyakorolják a vallásukat, nem azokra akik csak "papíron" keresztények
2011. ápr. 8. 21:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
40%

22:07

"baptisták meg különböző... nos gyülekezetek"

Ezzel mit próbáltál sugallni? Hogy csak a katolikusok nevezhetik magukat gyülekezetnek vagy mi?


A kérdésre válaszolva: Nem, az Úr megőriz tőle. 20/F

2011. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem, csak sokan szektáknak hívják őket, és nem akartam így fogalmazni,mert ez sértő lehet. Fáradt vagyok, nagyon rossz a kedvem, és hirtelen nem jutott eszembe, hogy nem történelmi vallások. Körülírni meg nem akartam, hülyén nézett volna ki az összetett mondat.
2011. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de még csak szeretkezni sem. Térítéssel szaporodnak.


És most kiderül van-e humorérzékük.

2011. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy, hogy keresztény vagy keresztyén? Ugyanazt jelenti. Ugyanolyan ez, mint a tejfel-tejöl vagy a veder-vödör, mindkettő helyes, mert szinkron variánsok.
2011. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
48%
Igen, szoktam. Nem gyónom meg, mert ez nem bűn.
2011. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
56%

Nem szoktam. Szerintem a testünk felfedezése nem bűn. Az bűn, amikor az önkielégítés teljesen kitölti valaki életét, minden gondolatát. Tudnunk kell uralkodni önmagunkon, és a vágyainkon.

A szex sem bűn, a házasságon belül minden de minden megengedett amibe mind a 2 fél beleegyezik:)

2011. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

22:37-es, ha valamit nem ismersz igazán az nem azt jeleni, hogy szekta. A magyar Baptista Egyház története 1523-ra nyúlik vissza. Amerikában a legelterjedtebb vallás.

De egyébként meg nem az idő számít hanem, az hogy mennyire biblia-követő... és hát a katolikus egyház a saját maga által kialakított hittételeivel...

A kérdésre válaszolva: sokan küzdenek a problámával

2011. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nem igazán értem, hogy ezen mit kell ennyit problémázni, mivel a problémára nagyon egyszerű a megoldás. Meg kell házasodni, és akkor el fog tünni az önkielégítés/maszturbáció probléma, mert akkor az ember szól a férjének/feleségének, hogy nagyon rájött az izélés, és szeretne szexelni egyet.

Nem szégyen az, ha ez mondjuk fényes nappal történik, mondjuk délelőtt 10 órakor. Biztosan sokkal szuperebb megoldás ez, mint az önkielégítés.

Üdv: egy 28 éves lány

2011. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Előző: Nem tudom milyen a szexuális életed, de tévedsz. Ilyen mentalitással az ember magárét fog szexelni, és a másikat eszköznek fogja használni. Ez csak dugás lesz, de nem szeretkezés, mert az a másik félről szól.
2011. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
33%
Nem szoktunk,mert paráznaságnak számít.
2011. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!