Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, ti szoktatok...

Keresztények, ti szoktatok maszturbálni?

Figyelt kérdés
Olyan keresztényekre gondolok akik gyakorolják a vallásukat, nem azokra akik csak "papíron" keresztények
2011. ápr. 8. 21:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Egyszerű keresztény maszturbál. Ahogy halad felfelé a ranglétrán, úgy kezd pedofillé válni. Ha van pénze, akkor házvezetőnőt tart. Vagy házvezetőt. És neked tart hegyibeszédet az erkölcsös viselkedésről....
2011. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%
Igen, de mindig meggyónom...
2011. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem

20/L

2011. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Ma 21:50 - nek: A keresztyén (helyesen leírva) nem lesz pedofil te szánalmas bunkó, ahogy a katolikusok között sincs több mint a nem vallásos embereknél. Ugyan nem vagyok vallásos, de van olyan barátom, aki igen, rá nézve sértő maga a kérdés is. Két diploma, remek állás, két gyerek, boldog család, ez amit fel tud mutatni. És te, pedofil jelölt, mivel büszkélkedhetsz?
2011. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
61%
A pap bácsi azt mondta, hogy ha rám jönne az, hogy ott lent nyúlkáljak magamnak, akkor feltétlenül szóljak neki, mert segít nekem, hogy helyre tegyem magamban ezt a dolgot. Azt is mondta, hogy örülne neki, ha szólnék a fiúbarátaimnak is akik hasonló dolgokat csinálnak, mert nekik tán még nagyobb kedvvel tud segíteni...Hmm milyen jó, hogy ilyen a pap bácsi:):)
2011. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
20/L vagyok, nem akarok kötekedni, de a kereszTYén a református vallásban van, a római katolikusok, meg általában a katolikusok keresztények. Pl. a baptisták, és a különböző... nos gyülekezetek is keresztények.
2011. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
23%
22:05: EMBEEEEEEEEEEER :D Keresztyén, kösz ezen jót röhögtem, megsúgom mindenhol a keresztény formát használják.
2011. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
23%
22:05-nek igaza van.
2011. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez a kérdés annyira primitív, hogy teljesen mindegy mit csinálnak a vallásos emberek, te így sem rúghatsz labdába mellettük.
2011. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%

A keresztény és a keresztyén kifejezés is él a magyarban, egyik felekezet ebbe, másik abba sorolja magát. A protestánsok nagy része keresztyénnek mondja magát, de van, aki kereszténynek. Egy biztos: a katolikusok kereszténynek.

(Ha nagyon érdekel valakit, tanultam magyar szakon, hogy miért alakult ki ez a két forma, csak már fáradt vagyok leírni. De valamelyik nap kifejtem, ha nagyon-nagyon tudni akarja valaki.)


Na de a kérdésre felelve: nem. És nem állítom, hogy soha nem tettem, sőt azt sem, hogy egyik napról a másikra "álltam le", mert nem vagyok az a szerencsés, aki soha nem tette. De a válaszom nem, és annyival jobb így. :) Istennek legyen hála!

2011. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!