Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hiszel Istenben?

Hiszel Istenben?

Figyelt kérdés
nektek szokott Isten uzenni es hogyan?
2011. febr. 12. 16:16
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

Csak az szenved, aki nem hisz. Egyáltalán meghalni tragédia, szenvedni tragédia? Mi értelme van az életnek és a halálnak?? Mi van előtte és utána?? nem tudjuk...

Csak ha meghal valakink, a fájdalom nagyon erős, mert nem hiszünk csak a pusztulásban....De ha el pusztult, miért baj?? Nincs többé, nem szenved többé, nem létezik???

Vagy ha van Isten boldog...

Vagy tudjuk, hogy a pkolban ég az illető?? Nem hiszem. Puszta egó és fájdalom, mert nem hiszünk és nincs többé, akit szerettünk velünk, hangsúlyzom, VELÜNK.....

2011. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Akik hisztek Istenbe miért hisztek bene ? ( én nem hiszek benne mer szerintem ez is ilyen kitalált cucc ) kül nézem a HISTORY csatornat és volt egy műsor ahol arrol volt szo lehet-e elet a marson meg ilyesmiés a földi életnek semi köze istenek mer valami mit tudom én miatt van élet a földön
2011. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy van egy felsőbb személy vagy hatalom vagy bármi ami irányít minket. Istenben hiszek, de mellette belátom, hogy lehet a buddhizmus vagy a többi vallás a "nyerő". Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy van egy felsőbb hatalom de nincs ilyen vallás. Csendben hiszek Istenbe nem járok templomba, nem hirdetem meg semmi ilyesmi de néha megnyugvást ad ha imádkozok hozzá. Kb.: évente egyszer amikor tényleg nagy szarban vagyok.
2011. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 MolotovPunk ***** válasza:
Igen,Hiszek.
2011. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Ostoba kis 14-15-16 éves koromban "ateista" voltam.Gyűlöltem az egészet.Egy ideje gondolom az érettséggel és a tapasztalattal együtt,illetve különböző spirituális dolgok átélése után rádöbbentem,hogy van egy felsőbb hatalom,aki vezényel minket és valamilyen szinten befolyásolja életünket.Számomra visszataszító,amit az emberek a Földön műveltek/művelnek a vallás miatt.Háborúk,gyilkosságok,holott az én feltételezéseim szerint mindannyian gyakorlatilag egy Istenben hiszünk,csak máshogy hívjuk,mások a hozzákapcsolódó rituálék,szokások,történetek.Hívhatjuk akár Buddhának,akár Istennek,akár Allahnak...lényegtelen.

Nem járok templomba,nem szoktam gyónni...Az a legkülönösebb nekem,hogy azok az emberek,akik hirdetik,hogy milyen nagy vallásosak és mennyit járnak templomba a legalamuszibbak,leggonoszabbak(Tisztelet a kivételnek).Nem a külsőségekben kell megmutatkoznia a vallásosságnak és az álszentségben,hanem csendben,önmagadban.

Szóval igen,hiszek,sőt úgy mondanám,hogy TUDOM,hogy létezik Isten

2013. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hiszek János.
2018. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!