Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hiszel Istenben?

Hiszel Istenben?

Figyelt kérdés
nektek szokott Isten uzenni es hogyan?
2011. febr. 12. 16:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Feltétlenül.
2011. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

"Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, hiszek Magyarország feltámadásában"


Fasiszta!

2011. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Igen. Mindenkinek üzen, csak nem mindenki képes észrevenni.
2011. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Igen. A mindennapi életemben jelen van, ezen keresztül üzen többféle formában.


17 F

2011. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Igen, volt egy-két spirituális megtapasztalásom (szerintem sok embernek van,csak nem veszik komolyan) de többnyire Biblia olvasása, ima és meditáció közben "üzen."


Sőt, ha a szívedben lakik, sokszor egy könyv, egy film, egy festmény vagy egy hétköznapi esemény is lehet üzenet.


Freya

2011. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
nekem azt írja, hogy válaszoltam erre a kérdésre :D pedig nem is most írok:Á amúgy hiszek csak nem viszem túlzásba...
2011. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hiszek.

Az egyik első kézzelfogható üzenete az volt, hogy közeledjek már feléje egy kicsit, miután olyan hosszú ideig éltem nélküle. És azóta annyi pozitív dolog történt az életemben, hogy el sem tudom mondani!!

2011. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Néha olyan válaszokat olvasok itt amiket mintha én írtam volna, ilyen a fölöttem szóló is.

Tehát: hiszek és számtalan módon szól hozzám nap mint nap.

2011. febr. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Istenben? Nem hiszek.

De hiszek egy felsőbb hatalomban, hiszek a reinkarnációban, hiszem, hogy nincsenek véletlenek. Hiszek az intuícióban. Mindenkinek van, csak nem mindenki hallgat rá.

De azt nem hiszem, hogy minket vagy bármit ezen a földön Isten teremtett volna. Ha így lenne akkor miért utáljuk azokat akik a társadalom szerint "nem normálisak"? Pl, melegek, vagy bármi amiből kevesebb van az átlagnál, tehát bármiféle kisebbséget.

Ha valóban mindannyian Isten teremtményei/gyermekei vagyunk, akkor nincs jogunk bárki felett is ítélkezni, mert nem a mi dolgunk. Hanem Istené.

De mivel gyűlölködünk, féltékenykedünk, a porba tapossuk a másikat, ezért nem hiszek. Ha lenne Isten, közbe lépne.

2011. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Miért engedi Isten, hogy szenvedjünk?

[link]

2011. márc. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!