Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van még aki igy gondolkodik,...

Van még aki igy gondolkodik, vagy mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés
Én római katolikus vagyok,de mostanában döbbentem rá hogy elég álszent vallásban élek mivel csak azért kellett engem meg keresztelni hogy nem jussak a pokolra,ha nem imátkozzok akkori s csak azért kell hogy nem jussak pokolra.Másik dolog ha valaki melegnek születik(nem védem öket)akkor is a pokolra jutt mivel azt a "bünt követe el " hogy melegnek született,pedig nagyon sok pap meleg vagy pedofil söt még egyesek titokban megházasodnak és családot alapítanak .ÉN 100%ban hiszek istenben,de reálisan gondolkodom és véleményem szerint csalódságott érezz ezen vallás iránt.
2011. febr. 4. 16:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
En is Romai Katolikus vagyok ,de eszrevettem ,hogy a Bibliat nagyon keves alkalommal hasznaljuk es amit Romabol kapunk azokat hirdetik a szentatyak, majdnem odakerultunk sajnos mint a Jehova Tanui marcsak az Ortoronybol ideznek es a Bibliat felreteszik , lassan mi is ide jutunk ,Emberekben hiszunk Istenben ...NEM.Jezus nevet elfelejtjuk segitsegul hivni.. de imadkozunk Mariahoz... antalhoz... jozsefhez ... es ki tudja meg kihez???Jezus azt mondta O az egyetlen Ut..............
2011. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek veled,én is katólikusként nevelkedtem.mocskos dolog az egyház részéről,hogy visszaél az emberek hitetlenségével,tudatlanságával,félelmeivel.néhány katólikus pap már rájött arra,hogy ez nem járható út,de sajnos ők vannak kevesebben.
2011. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az alapvető tévedés az, hogy egy hívő ember NEM azért imádkozik, jár templomba stb., hogy ne jusson a pokolra. Istent nem félni kell hanem hinni benne. Jézus mindenkit szeret a döntés csak a tied a jó és a rossz között.
2011. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!