Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek mikor jön el...

Szerintetek mikor jön el Isten nagy visszatérése?

Figyelt kérdés

Szerintem már eléggé benne vagyunk,legalább is a kezdetek már beteljesedtek,beteljesedőben vannak.Érdekelne,ti még mennyi időt jósoltok a Földnek?

Ateisták(és más vallásúak) kedvéért: Tegyétek fel,Isten létezik,és a Biblia igaz,és Isten vissza fog térni.A kezdetek már bekövetkeztek.Istennél 1 nap 1000 évet jelent.Mennyi időt jósolnátok a Földnek?

Nem szeretnék megint vallási vitába csöppenni,úgy hogy kérlek ne mardossátok egymást.Senkire nem erőltetünk semmit!;) Ateisták,nem kérem hogy higgyétek el Isten létezését,csupán tegyétek fel magatokban hogy van(és amit mondtam).....

(amúgy én olyan 5-50 évet jósolok kb)

A válaszokat előre is köszönöm. (:


2011. jan. 21. 23:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jöhetek megint a 2012-vel, de szerintem unalmas már. Ugye a jelenések könyvében az van,


hogy eltünnek akkor az égről a csillagok és hideg éjszaka lesz és jaj a szoptatós


anyukáknak. 2012 dec. 21 illik erre. Tehát lehet az is, hogy egy fekete lyuk képződik vagy a napot elnyeli valami és akkor nem látszódnak a bolygók fényei. Nagyon hallgatnak erről a tudósok, szerintem valami készülődik, csak nem akarnak tömeghisztériát okozni.

2011. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10-20 év. Sokan vélekednek így.
2011. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A Bibliának azok a részei, amik ilyesmi témával foglalkoznak, finoman szólva elég homályosak, nem véletlenül, Jézus nem csak akkor egyszer mondta, hogy ez bizony nem lesz az orrunkra kötve, ott van például a tíz szüzes példázat is, nem erre van kihegyezve, de mellesleg ez is benne van...

A Biblia szerint Isten _nem akarja_, hogy ezzel kapcsolatban jóslásokba bocsátkozzunk.

Vagy pl. olvasd el János evangéliumának utsó pár versét: a jelek szerint már amikor megírta, akkor is sokaknak lehetett ez a kedvenc kérdése, hogy "na mikor?"... nyilván ezért is fordít ekkora figyelmet az evangélista arra, hogy tisztázza ezt a világ végével kapcsolatos "aprócska" félreértést...

2011. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még 600 millió év...
2011. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Malakiás könyve 4/1-6. - olvasd el és értelmezd, különösen az 5.-et és ha ez nem következik be, akkor csak kábulatos látomás az egész. Ha bekövetkezik, akkor kb. 3 milliárd évet kell várni rá.
2011. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!