Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A szellemi fogyatékosok,...

A szellemi fogyatékosok, bolondok hogy üdvözülnek?

Figyelt kérdés
Sok bolond alig követ el bűnt még magáról sem tud. Létezik, hogy ők alapból üdvözülnek?
2011. jan. 17. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

ők nem is emberek.

az emberi lét feltétele, hogy tudj önmagadról.

2011. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Dehát attól még ember a szívük, csak az agyuk károsodott. Sok bolond és félbolond jobban tud szeretni, mint bárki más. Tehát szerintem üdvözülnek.
2011. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Valamelyikük igen, valamelyikük nem.
2011. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem üdvözülnek, akkor Isten nem valami jóságos meg igazságos... Hagyja, hogy az a szerencsétlen úgy élje le az életét, majd utána még számon is kéri rajta ami nem az ő hibája volt?
2011. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
szerintem ha valaki annyira vallásosnak érzi magát akkor nem azzal kéne foglalkoznia, hogy bemagolja hogy ki hogyan üdvözül, hanem azzal, hogy ő maga példás életet éljen és főleg segítsen másokon. Ki tudná megmondani hogy hogyan fog üdvözülni? Onnan még senki nem tért vissza.
2011. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
A South Park egyik része is foglakozott vele, hogy a gyp-sek is a mennybe mennek -e.
2011. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ők üdvözülnek. Nekik is van lelkük. de inkább magaddal foglalkozz!
2011. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

"ők nem is emberek.

az emberi lét feltétele, hogy tudj önmagadról."


HÁT đ@#Ł×¤@#! ILYET MÉG NEM LÁTTAM! TE JÓ ÉG! NEM GONDOLTAM HOGY ILYEN LÉTEZIK!

----

A kérdésre a válasz:

Mi muszlimok úgy tanultuk, hogy minden ember elszámol a tetteivel. De ennek feltétele, a felnőtt kór, és az értelem!


Vagyis:

A gyerek, és a bolond automatikusan üdvözül!

2011. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Isten nem von felelősségre az ó szövetség alapján 12 évnél fiatalabb gyereket sem,mivel még erkölcsi értelemben sem felnőtt.A fogyatékos emberek valószínű hasonló szinten vannak,és Isten Igazságos!
2011. jan. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


A mi gyülekezetünkbe több fogyatékos ember is jár, akad köztük olyan is, aki szellemi fogyatékos. Én azt tapasztaltam, hogy ezekben az emberekben sokkal nagyobb a szeretet, nincs bennük önzés, és sokkal inkább kapaszkodnak az Istenbe, mint mi egészségesek.


Arról, hogy Isten kinek ad üdvösséget én nem szeretnék nyilatkozni, de teljesen megbízok Benne, abban, hogy igazságos lesz az ítéletben. Ráadásul a Szentírás tanúságot tesz arról, hogy Isten bennünket is az ítélet részeseivé tesz azáltal, hogy megérthetjük majd, hogy aki elveszik azért mit tett Isten, és az hogyan utasította vissza a kegyelmet. Vannak dolgok, amiket mi most ennyire érthetünk, de Isten bizonyitja a kegyelmét naponta az életünkben, legyünk türelmesek ezekkel kapcsolatosan.


Üdv. Péter

2011. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!