Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten hogy küld jelet? Vagy...

Isten hogy küld jelet? Vagy ilyen közemberek nem kapnak csak a szentek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 15:03
1 2
 1/15 Bretso ***** válasza:
Valahogy így: [link]
2011. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
például emberek által is üzenhet neked.
2011. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

- Csodák csak próféták által történhetnek.

- Keramet(A csodák kisebb fajtája), csak igazhitűekkel, akiknek nagyon erős a hite, és szinte bűntelenül él.

- Jelek, jelzések, rávezetések bárkivel, akár hitetlennel is.

2011. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

jeleket,válaszokat mindenki kap a saját életére vonatkozóan.(most itt nem ilyen égő csipkebokorra kell gondolni:))a kérdés az,hogy,ki az aki figyel? ki az aki szeretne fejlődni,változni,tanulni,jobbnak lenni önmagához képest?

az emberek álltal szentnek nevezett "szentek"egyáltalán nem szentebbek,mint bármelyik "közember"

csak az emberek felmagasztalják őket,mert nem értik meg,hogy saját magukkal kellene foglalkozniuk,és akkor ők is ugyanúgy élhetnének,mint a szentek,mert a lehetősége minden egyes embernek megvan rá.csakhát ugye ahhoz,hogy megértsenek másokat,előbb saját magukat kéne megérteniük mélyen.ehhez pedig melózni kell,és ez sokaknak büdös.

2011. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


A Biblia szerint minden Krisztust követő ember szent, mert maga Krisztus teszi azzá. Ilyen értelemben tehát nincs különbség az emberek közt.


Én a saját életemben nagyon sok jelet kaptam Istentől. A megtérésemkor a Szentírás lepjairól szólított meg, aztán a párválasztás kapcsán is. Úgy gondolom jó dolog jelet kérni az Istentől egy-egy nehezebb, vagy komolyabb döntés előtt, biztos, hogy megadja.


Üdv. Péter

2011. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hi!!

Milyen jelre gondolsz?Valami konkrét dologgal kapcsolatban az életedben?



Peace

2011. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem tudom eldönteni h mit csináljak és gondoltam hátha segít isten és figyelek is de még nem kaptam semmi jelet...:(
2011. jan. 17. 18:52
 8/15 anonim ***** válasza:
Jó,de mivel kapcsolatban?
2011. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

én nem vagyok meg keresztelve és hálát adok szüleimnek hogy nem kereszteltetett meg szerintem az összes vallás csak az ember hülyítéséről és irányításáról szól

az Isten nem fog neked segíteni csak az akaratod fog segíteni

ez az én 14 éves számból vagyis újaimból

(a szüleim mindig is erre tanítottak)

2011. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne csak a szentekre korlátozva? Egyszerűen csak nyitott szemmel kell járni. Ne gondolj nagy dolgokra, és ne várd, hogy a szádba repüljön a sült galamb, mert nem fog. Egyszerűen csak figyeld a körülötted zajló eseményeket, hallgass arra a bizonyos belső hangra, vagy megérzésre, ami megsúgja a jó választást - vagy meg fogja súgni, ha itt lesz az ideje.
2011. jan. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!