Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A majmoktól származol?

A majmoktól származol?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 07:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%

Nekem volt apám, anyám, nagyapám, nagymamám...dédijeim és Ők már emberek voltak. Szép lassan megöregszem, de emlékeimben nem szerepelnek magas fák, bár a banánt szeretem.

Szerintem erre a kérdésre nincs más válasz!

2010. dec. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
pedig a biológiaórán ezt tanítják, ha jól emlékszem.
2010. dec. 25. 08:00
 3/31 anonim ***** válasza:
64%

A tudomány állása szerint igen.Én ezt elfogadom.

Itt 1 lista az eddig megtalált csontleletek(45 Millió év)időbeli sorrendje a majomtól az emberré válása hosszú és lassú evolúciójáról.

[link]

2010. dec. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Hááát... a kezem hosszabb mint a lábam, és a fogammal vakarózom... ez elgondolkoztató :)
2010. dec. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
64%

Sziasztok.


A tudomány mind a mai napig nem állítja ezt csak mint egy elméletet tanítják.

Nevében /evolúciós-elmélet/benne van, hogy nem tudományos tény, csak egy tudósok álltál felvetett elmélet.

A tudósok régebben azt állították, hogy az örök élet titka, ha higanyt vagy más mérgező szert iszol/több ilyen feljegyzés is megmaradt/, de ma már tudjuk, hogy ez hülyeség.

Ki tudja mire jönnek még rá?


Én nem gondolom, hogy a majomtól származok!

2010. dec. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

Nem ezt tanítják.

Azt tanítják, hogy a majom és az ember származik közös őstől.

2010. dec. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

A mai majmoktól? Nem. A mai majmok és az ember közös ősétől? Igen. Én is, te is, mindannyian.


Az evolúciót számtalan megfigyelés, és lelet támasztja alá, a teremtés bizonyítására viszont még mindig csak egy poros, ezer éves könyvet tudtok felmutatni...


Komolyan mondom, az ilyen agyament hittérítőket be kéne zárni, jobb lenne a világ nélkülük.

2010. dec. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%
Egyesek lehet, én a majomtól közös őstől. Tudom, hogy elmondták már előttem, de ismételjük, mert valamilyen okból tömegek nem képesek felfogni azt az egy szót. Pedig PONT az a lényeg.
2010. dec. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
mennyi ideig tart egy ilyen "számtalan megfigyelés"? mostanában, pl az elmúlt 500 évben keletkeztek új állatok evolúció által?
2010. dec. 25. 09:53
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Fogadok, hogy te is úgy képzeled el az evolúciót, hogy egy szép napon egy veréb rak egy tojást, amiből egy sólyomfióka kel ki...


[link]


Nem akarom idemásolni a fél wikipédiát, úgyhogy legyél szíves rámenni erre a linkre, és olvasgass egy kicsit. Ha nem tudod, rosszabb esetben nem akarod megérteni, az már a te bajod.

2010. dec. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!