Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan élhetünk úgy, mint az...

Hogyan élhetünk úgy, mint az első századi keresztények?

Figyelt kérdés
Ha a keresztények szeretetben, egységben, és igazságban éltek, hol van a szeretet, az egység és az igazság a mai kereszténynek nevezett vallásos világban?
2010. dec. 24. 17:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

02:46

ugye ezt,most nem nekem írtad? ha igen,akkor eléggé félreértettél,nem vagyok Jehova tanúja,hála az Istennek semmi közöm hozzájuk.Katólikus gyökereim vannak,de már nem gyakorlom konkrétan ezt a vallást,és mást se,pont azért mert,rájöttem,hogy a tanításaik nagyrésze értelmetlen agymosás.az egyetlen dolog ami fejleszti,és előreviszi az embert,az a szeretet gyakorlása,és ehhez szükségtelen vallásosnak lenni.a magunkért kiállást pedig azért írtam az előttem válaszolónak,mert ha ő vallásos,akkor ne tagadja meg,magát álljon ki a hite mellett,csak ésszel csinálja,ne legyen bigott fanatikus,mert az már ellenségekedést szül.Jézus példáját azért hoztam fel,mert ő sem tagadta meg magát,kiállt azért,amiben hitt.de felhozhattam volna példának bárki mást,akár Galilao Galilai-t is.13:27

2010. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem, ezt a 35%-os Őrtorony-őrültnek írtam, aki bedobta a szokásos jehovista nyivákolást.
2010. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
oksa.
2010. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ismerd meg alaposan az evangéliumokat, azokból pontosan megtudod, hogyan élhetünk úgy mint Krisztus követői, de még jobb ha inkább Őt magát tartod mintának, hiszen a követői is csak emberek voltak és mint ilyenek tökéletlenek.
2011. jan. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!