Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten mit gondol arról, ha...

Isten mit gondol arról, ha valaki transzvesztita?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem tehet róla az illető.
2010. dec. 13. 19:42
1 2
 11/15 Igor26 ***** válasza:
Szerintem azt gondolja, hogy 42.
2011. jan. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Előrebocsátom, nem hiszek különösebben Istenben, túlságosan racionális vagyok ehhez.


Viszont ha létezik akkor remélem azt gondolja, hogy: Ó, de elszúrtam!


Mármint a transzszexuálisokkal kapcsolatban. Hiszen nekik nem öröm, hogy ellenkező neműnek érzik magukat, mint amilyennek születtek.

2011. jan. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Szintem az összes válasz helytálló!!!


Az én külön véleményem:


Ha valaki nincs megelégedve saját magával amivé lett vagy amilyen életvitelt kényszerítettek rá a körülötte lévők

és megtalálja azt az érzést amire azt szokták mondani, hogy (azt csinálja amit szeret,az lett ami lenni szeretett volna)!


Én nem tudom, hogy Isten létezik vagy sem de azt tudom, hogy ha létezik nem haragszik még a gyilkosokra sem és a melegekre sem!


Ő azt akarná,hogy jó ember legyél akármilyen a szexuális életed,legyél boldog segít a körülötted levőkön már aki rászorul és éld azt az egyszerű életet amire vágysz!!!!

2012. okt. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mindenki látott már transzvesztitát, nőimitátort, sőt, néha némelyik pasi jobb nő, mint az igazi nők. Csakhogy ne keverjük a nőnek öltözött pasikat a transzneműekkel. Amikor egy ember nemi tudata ellentmond a testi nemi szerveinek (például férfitestben élő nő, aki biológiailag férfi, lelkileg viszont nő), akkor beszélünk transzneműségről, ami egy ember életében nagyon komoly problémákat vet fel. Az újabb kutatások kimutatták, hogy a nemi tudatnak részben biológiai alapja van: a férfitestben, de női tudattal élő emberek agya például női jegyeket is mutat. Tovább a folytatáshoz...
2014. máj. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 világvége1 ***** válasza:
Semmit. Egyik sem tehet róla.
2020. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!