Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívő voltam mélyem és az elve...

Hívő voltam mélyem és az elve elrenedelős kérdéseket én írtam ki. De itt a vége. csalódtam és nem tartom a bibliát ezentúl többnek mint egy irodalmi mű. Érdekel valakit, hogy azóta mit javult az életem, illetve mi az egyéni igazságom?

Figyelt kérdés
kezdeném ott, hogy Jézus egy beteges hazudozó volt mivel többször sírva kértem hittel, hogy gyógyítson ki a skizofréniából és adjnon nekem egy társat magam mellé egy kis leányzót. Nem kaptam meg, a jó Isten buntesse meg az ilyen szerzőt aki ennyire meghazudtolja a hívőket. Nem gyógyít Jézus manapság nekit, és kész

tegnap 07:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
18%
Kedves kerdezo, ki mondta neked, hogy Isten mindenkit meggyogyit, aki keri? Vagy hogy minden imara az a valasz, hogy megkapjuk, amit kerunk? Ezt rosszul tudod. Legyel ateista, ha ugy jobb, de valamit felreertettel.
tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
engem érdekel, hogy azóta mit javult az életed
tegnap 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11

Az benne van a Bibliában (János 14:12-14) hogy aki hisz Jézusban az nagyobb dolgokat tehet majd meg mint Jézus.

ma 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!