Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hányadnyira olvastátok el az...

Hányadnyira olvastátok el az evangéliumot mire a magok kinőtek a szívetekben és hozták a termést? Nekem nagyon figyelmesen kellett olvasnom mert sokszor jött a sátán és felkapta.

Figyelt kérdés

tegnap 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen jóindulattal kérdezem, az ilyen kérdések a vallásos emberek kifigurázása vagy ez komoly?
tegnap 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Kérjél Szent Szellemet az Atyától...én Vele olvastam és ilyen gondra nem emlékszem. Az Igét a Szent Szellem eleveníti meg....szóval csak Vele érdemes olvasni.


2 Korintusi 3:6

A ki alkalmatosokká tett minket arra, hogy új szövetség szolgái []legyünk, nem betûé, hanem léleké; mert a betû megöl, a lélek pedig megelevenít. (Károli)



6 Igen, ő tett alkalmassá minket, hogy az Új Szövetség szolgái legyünk — vagyis a Szent Szellemet szolgáljuk, nem pedig a Törvény betűjét! Az írott Törvény ugyanis megöl, a Szent Szellem pedig életet ad.

(Efo)

tegnap 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 IstenGyermeke1 ***** válasza:
Na, ez nem így megy, kedves kérdező. Lehet, hogy valakinél egyetlen egy igevers is több gyümölcsöt hoz, mint ha valaki a teljes Szentírást elolvassa ötször.
tegnap 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!