Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sokan mért viccelődnek a...

Sokan mért viccelődnek a Mennyországgal, és a pokollal?

Figyelt kérdés

Aki olvassa az Újszövetséget, az tudja, hogy ezek milyen helyek. Egymástól különböznek, a Mennyországban úgy élünk majd, mint az angyalok.


A pokolban meg szenvedés van.


Ezek lényeges dolgok a keresztények számára. Akik viccelődnek ezzel, azok csak a kereszténységgel csinálják ezt?


tegnap 20:36
 1/4 Prókátor ***** válasza:
Megpróbáltak viccelődni a muszlimokkal is. Azóta még az ötletétől is szarnak, hogy még egyszer megpróbálják. Viszont mivel nem kell attól tartaniuk, hogy a keresztények kinyírják őket, így velük gond nélkül csinálják. Egyszóval csak addig bátrak, amíg nincs következménye a humoruknak.
tegnap 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy viccelődnek, mert nem hisznek, mesének gondolják. De majd jön a pofára esés, akkor szerintem majd mi röhögjük ki őket odaát.
tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig a keresztényeknek nem szabad bántani őket, jónak kell lenni, és imádkozni kell Istenhez.
tegnap 22:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért baj az, ha ebben az életben az itteni életünkkel foglalkozunk. Majd a túlvilágon foglalkozok a túlvilági életemmel. Nem értem a hívőket, hogy miért ebben az életükben stresszelnek a túlvilági létükről. Amúgy meg kivétel nélkül mindenki tett olyat, amiért pokolra juthatna, csak szólok.
ma 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!