Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ateistaként mit csinálnál ha...

Ateistaként mit csinálnál ha egy reggel hívő, keresztényként ébrednél?

Figyelt kérdés
aug. 27. 17:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"egy lehetőség az, hogy valamilyen betegség okozta ezt a változást. Tehát nem árt felkeresni egy orvost mert súlyos betegséget is jelezhet"

Egy lehetőség, de mellette ott van ezer másik. Nem vagyok annyira hipochonder, hogy egyből súlyos betegségre gondoljak.

aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem is kell hipochondernek lenni. Pusztán vannak betegségek amik esetleg okozhatják ezt a szokatlan változást és amik jelentősen jobban kezelhetőek ha még időben kimutatják.


Ezenfelül abból az 1000 másik lehetőségből tudnál írni párat ami nem kapcsolódik semmilyen természetfelettihez, űrlényekhez és hasonlókhoz?

aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
42%

18 / 20-as

a moderátorok levették azt, amire azt írtam, hogy nem intelligens (biztos a gyakori szabályait is megsértetted vele). úgyhogy nem tudok válaszolni, már nem emlékszem mi volt benne, sajna.

aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

23

Valóbban levették.

Bár nem egészen értem miért. A kérdésre válaszoltam és nem írtam sem sértőt sem trágár szöveget.


A válaszomban az volt, hogy én elmennék orvoshoz. Nem azért mert a hívők betegek hanem azért mert egy ilyen változás látszólag a semmiből elég nyugtalanító és esetleg komoly betegségre is utalhat.


De mint korábbi válaszomban írtam ha egyik nap arra ébrednék, hogy űrlénynek hiszem magam is valószínüleg elmennék orvoshoz.

aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

26


Nem lehet tudni, hogy az ősrobbanás hogyan jött létre vagy miből.

Elképzeléseket, feltételezéseket, hipotéziseket lehet gyártani hozzá amennyit csak akar az ember. Tudni azonban nem tudjuk.


Azt azonban a tudomány nem állítja, hogy a semmiből jött volna létre. Információ és bizonyítékok hiányában nincs válasz, hogy miből vagy hogyan jött létre.

aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Tehát a tudomány annyit tud mondani, hogy fogalma sincs se arról, hogy hogyan történt az ősrobbanás, se arról, hogy miből - de azért azt meg tudják mondani, hogy mikor volt:

"13,8 milliárd évvel ezelőtt (0,2%-os pontossággal)".

Azért ez így mégiscsak elég vicces, nem? :)))

aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Valóbban. Olyan vicces mint az, hogy 1+1=2.

Az egyiket tudjuk vizsgálni van miből következtetni a másikat pedig nem.

aug. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!