Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egyik reggel még félig álmomba...

Egyik reggel még félig álmomban hallottam hogy valaki a nevemem szólít, ez lehet jel az Úrtól?

Figyelt kérdés

Mint Sámuel esetében vagy csak arról van szó, hogy Isten azt akarta mondani hogy ne változtassam meg az utónevem ?

(mert egy ideje ezen gondolkodom)


2023. febr. 27. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha kimondanád: itt vagyok Uram!

Aztán a többi meg jön majd.

2023. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem anyád volt?
2023. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem létezik az úr
2023. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az úr létezik. Nekem az egész életemre ráhatással van.

Pl Nevevem Krisztián.

Az úgy kezdődőtt, hogy a nevem Kisztián, ami annyit tesz, hogy

,, Krisztusi, Krisztushoz tartozó."

Meg aztán a gödör mélyén hozzá imádkoztam és erőt adott a folytatáshoz és nem mentem haza főbelőni magam. Úgyanis meglátva egy keresztet, ami egy újságon volt egy képen eszembe jutott, hogy hiszen segít az úr, ha látja a lelkem és miért ne látná. Segített. Nem úgy, ahogy én akartam, nem úgy, ahogy én gondoltam, de megadott mindent, amire vágytam.

Egy egyszerű, hónapról-hónapra élős, ám békességes életet.

Hol volt, hol nem volt benne izgalom, szerelem, gyerekek, haverok, ház, lakások, kocsik, telefonok. De rájöttem, hogy az Úr szeretete sokkal többet ad, mint azt megsejtettem volna. Szabad elvonuló kártyát ad és tiszta lopot, hogy élhessem az életem, ahogy jónak látom. Igen, mikor megtértem ujszülötté váltam lélekben, tiszta leppel azzal a feladattal, hogy szembe menjek amennyire csak lehetséges az Ó emberrel a magyar törvényeket betartva, mivel ez a föld lett, ez a kis magyar föld az, amin élnem kell.

Az út látható. Az élet látható és az Úr beszéde is az írások révén látható. Ha nem látjátok, hogy a csecsemőgyilkos társadalomtól 1000 év alatt eljutottunk a mai társadalmunkig hála Istennek, akkor vakok vagytok.


Gondoljátok végig. Miért ne létezne az Úr. Félelmetes belegondolni, hogy egy fószer mindent tud rólad? Ha ismernéd a valóságot, akkor még félelmetesebbnek tűnne mindez. De a megváltás is létezik. Tapasztaltam.


Tanúsítom, hogy Igaz az Úr és Krisztus az ő megnyilvánulása, ami mind a mai napig munkálkodik.

2023. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!