Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Minden nap este és reggel...

Minden nap este és reggel leborulok és imádom és dicsőítem Istent, mégsem érzem magam közelebb Ő Hozzája. Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

2023. máj. 6. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A bűn elválaszt Istentől.A kiontott vér pedig kiállt Istenhez.
2023. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj minek a hatására borulsz le? Imádat vagy megszokás hatására?
2023. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
97%
Bizonyára rosszul. Szerintem nem a rendszeres imádság segít közelebb kerülni Hozzá. Járj el többet a természetbe és elmélkedj rajta milyen csodálatos ökoszisztémát teremtett. Engem pl. lenyűgöz a növényzet, az állatvilág, de leginkább a harmónia ami az egész létezés kulcsa. Csak az ember nem képes ezt megérteni.... Élj a családdal, ha ők boldogok, te is az leszel általuk. Isten szerintem nem egy létező személy, csak így van magyarázva hogy az ember a kis elméjével egyáltalán fel tudja fogni. Ahol megtalálod a szeretetet, megnyugvást és a harmóniát, ott kerülsz majd közelebb Istenhez. Ha ebben segít az ima, hajrá!
2023. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Azt csinálod rosszul, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítasz neki. Ha én azt mondanám, hogy minden nap áldozok Odinnak, vagy kérem Zeuszt, hogy segítsen az életemben, bizonyára mindenki gagyának gondolna. Szerintem te is. Mert nyilvánvaló, hogy senkinek nem fog segíteni Zeusz, mivel csak egy kitalált mitológiai alak. Isten is.
2023. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha majd vissza tud jönni ebbe a világba akkor talán majd visszahallgatja az üzenetrögzítőt.
2023. máj. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne egy betanult imát mondj, ne kötelesség tudatból imádkozz. Azt mond, amit érzel, ami a szívedben van és azért imádkozz mert vágysz rá. Ha igy fogod tenni, érezni fogod Isten közeledését.
2023. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Potyondi Gergely ***** válasza:
91%

Isten mindig veled van, függetlenül attól hogy közel érzed-e őt vagy sem.

A bűnök természetesen elválaszthatják az embert Istentől, úgyhogy törekedj arra hogy a bűneid száma minél közelebb kerüljenek a nullához.

Az hogy minden nap imádod és dicsőited Istent az az egyik legjobb dolog a világon, ne hagyd abba.

2023. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor ez bátorító lehet:

[link]

2023. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

"#fáradtság"

Azt csinálod rosszul, hogy nem pihened ki magad eléggé és elég rendszeresen. Ez mindenre rányomja a bélyegét: az imaéletedre, az Istennel való kapcsolatodra épp úgy, mint az emberekkel való kapcsolataidra, köztük a saját magaddal való kapcsolatodra. Jó éjt!

2023. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Az imán kívül mit csinálsz még a hitedből fakadóan? Az ima jó, de nem elég. Ha nem hozol semmi komoly áldozatot, akkor a hited súlytalan. Be kell bizonyítanod magadnak és Istennek, hogy az életed az övé, és semmihez nem ragaszkodsz az életben. Akkor közel fogod érezni magad Őhozzá.
2023. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!