Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha keresztényként azt mondom,...

Ha keresztényként azt mondom, hogy de utálom a gyors mozgó hangos vad motorosokat, akkor képmutató álszent vagyok? Miért?

Figyelt kérdés
aug. 26. 13:37
 1/6 Potyondi Gergely ***** válasza:
40%

Máté5,44-46

Én pedig azt mondom nektek: Szeressétek ellenségeiteket, áldjátok azokat, akik titeket átkoznak, jót tegyetek azokkal, akik titeket gyűlölnek, és imádkozzatok azokért, akik háborgatnak és kergetnek titeket.

Hogy legyetek a ti mennyei Atyátoknak fiai, aki felhozza az ő napját mind a gonoszokra, mind a jókra, és esőt ad mind az igazaknak, mind a hamisaknak.

Mert ha azokat szeretitek, akik titeket szeretnek, micsoda jutalmát veszitek? Avagy a vámszedők is nem ugyanazt cselekszik-e?


1János3,15

Aki gyűlöli az ő atyjafiát, mind embergyilkos az; és tudjátok, hogy egy embergyilkosnak sincs örök élete, ami megmaradhatna őbenne.

aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
64%

Ezékiel 25:17

Az igaz ember járta ösvényt mindkét oldalról szegélyezi az önző emberek igazságtalansága és a gonoszok zsarnoksága. Áldott legyen az, ki az irgalmasság és jóakarat nevében átvezeti a gyöngéket a sötétség völgyén, mert Ő valóban testvérének örizője és az elveszett gyermekek meglelője. Én pedig lesújtok majd Te reád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal és amazokra is akik Testvéreim ármányos elpusztítására törnek! És majd megtudjátok, hogy az én nevem az Úr amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!

aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy mi???
aug. 26. 15:31
 4/6 anonim válasza:
85%
Mond mégegyszer hogy mi
aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van egy idézet amit kívülről fújok!


17És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok.

aug. 26. 15:39
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
legtobb motoros kereszteny
aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!