Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Buddhizmusba beleférnek a...

Buddhizmusba beleférnek a káromkodás vagy hasonló dolgok? Pl bunkózás vagy ilyesmi? Nem a szeretetről és nyugodtságról kéne szóljon? Nyilván van hogy az embert felidegesítik de..... Nekem olyan fura ez valahogy nem fér össze a kettő dolog.

Figyelt kérdés

Beszélgettem társkeresőn egy nővel.

Gyógyító Buddha-ereklye fesztivál-ra szerettem volna elmenni hétvégén vele.

(Érdeklődik az ilyen dolgok iránt)

Engem is érdekel gondoltam elviszem.

Írta hogy mi ugyan ide együtt nem fogunk menni de azért sok sikert nekem.

Viccelődni próbáltam hogy azért odaírhatta volna hogy sajnos.

Pár mondat után megkaptam (nem is értem miért nem ezzel kezdte ha ez a baja) hogy:


Mit sajnáljak rajta, ember?


Egy susis melegítőben, kinyúlt pólóban feszítesz, fel sem méred a saját helyzetedet, nem hogy egy ligában nem játszunk, még a sport se ugyanaz és itt hisztizel ostobán, mikor UDVARIASAN nemet mondok!?


Normális vagy???


Akkor mondom a te szinteden, hogy megértsd: takarodj a hozzád valókhoz, te azerencsétlen, igénytelen bohóc!!

Széldzseki van rajtam a profilképemen és nincs kinyúlva a polóm csak megjegyzem.


aug. 13. 00:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem susogós!!!

Nem látod a linket?

aug. 13. 21:32
 12/15 A kérdező kommentje:

De amúgy eltértünk a tárgytól. 🙂😊

Disznószaros gumicsizmában is pózolhattam volna. Nem?

Itt az elutasítás megfogalmazásán van a lényeg.

Legalabbis az lett volna a kérdésem.

aug. 13. 21:34
 13/15 A kérdező kommentje:
Lehet mindenkinek rossz napja nem azt mondom de nem kell a másikra zúdítani.
aug. 13. 22:05
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyképű, mérhetetlen egótól elvakított némberrel akadtál össze. Örülj, hogy időben kibújt a szög a zsákból!
aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nagyképű az biztos.

Volt már olyan nekem is hogy nem akartam valakitől semmit.

De én akkor sem így közöltem pedig én nem gyakorlom ezt a vallást csak simán normális vagyok.

aug. 14. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!