Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi! Ugye az Isten...

Jehova tanúi! Ugye az Isten nem fog elfelejteni engem felébreszteni a mély álomból, a feltámadáskor? Félek, hogy engem kifelejt a sok ezer emberből. A Biblia mit ír erről?

Figyelt kérdés
aug. 5. 21:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Tyűha ember
aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%

Kedves Kérdező.


Erre nem tudunk konkrét választ adni, mivel nem mi döntjük el, hogy kit fog Isten felébreszteni, és kit nem.

Egy biztos, hogy sok sok millióan részesülnek ebben az ajándékban.

Akit Isten méltónak talál, arról 100%, hogy nem felejtkezik el.

(Cselekedetek 24:14, 15) . . .. 15 És reménykedem Istenben, mint ahogy ezek az emberek is, hogy lesz feltámadásuk mind az igazságosaknak, mind az igazságtalanoknak.

aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
32%
:D
aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
:)
aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯
aug. 5. 22:13
 6/23 anonim ***** válasza:
31%
Ez érdekes kérdés..
aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%

Ja hpgy nálatok ez úgy van, hogy aki a mennybe kerül, azt ébreszti fel Isten? Jól értem? Ezt tisztelettel kérdezem, nem kötekedéssel, tényleg kíváncsi vagyok.

Oké, kiírhattam volna kérdésbe, de bízom benne, hogy a kérdezőtől értelmes, kultúrált választ kapok. Ami rendes "vallás" témájú kérdésnél közel se garantált.

Tényleg fogalmam sincs a felekezetedről meg a vallási nézeteitekről, de azért gondolom, abban ti is hisztek, hogy Isten mindenható. Nem hinném, hogy elfelejtene bármit is, nyugi.

aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%
Ne aggódj senkit nem fog elfelejteni. Ha a hajad szálait számon tartja, miképp feledkezhetne el rólad? A kérdés csak az, hogy melyik feltámadásban lesz részed? Az elsőben az Életre? Vagy a másodikban, az ít-életre?
aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%
Igen 7-es, Jehováék azt képzelik, hogy Isten felébreszti azt, aki arra érdemes, aki meg tömeggyilkos volt, az nem ám a pokolra kerül, nem, egyszerűen csak alhat tovább. Ki járt jobban?
aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Aki örökre elaludt, mert nem kapott büntetést.
aug. 6. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!