Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kereszténységben bűn szidni,...

Kereszténységben bűn szidni, és gyilkolni az NPC karaktereket? ( Nem játékos karakter )

Figyelt kérdés
aug. 5. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Épp annyira mint mondjuk a kenyérpirítót szidni meg falhoz csapni.
aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bővebben miért?
aug. 5. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ki nem szarja le azt a vallást.


Nem a vallás miatt tilos megölni a másikat.

aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

Én néztem egy videót egy amerikai vlogger fickóról aki ilyen nagy keresztény. Valahogy a szabad fegyvertartással kapcsolatban agitált, valami ezt korlátozó törvényjavaslat vagy hasonló kapcsán. Felhozott egy régi történetet, mikor egy veszélyes rossz környéken élt, a páréves kisgyerekeivel és a gyerekével és a feleségével. A sztori lényege az volt hogy valami őrült drogos döngette a bejárati ajtójukat, ő meg pisztollyal csőre töltve várt hogy mi lesz, ahogy minden normális amerikai keresztény. Azt fejtegette, hogy ugyan isten azt mondja ne ölj, ne öld meg isten gyermekét, de ahogy ez az erőszakos támadó úgy az ő gyerekei is isten gyermekei így ha betör az ajtó az illet, kénytelen lesz az ő védelmükben tüzelni a támadóra.


Szóval még ezek a nagy békegalamb keresztények is megigazolják maguknak a gyilkosságot, ha még nem rohasztotta el a védekező ösztöneiket a vallásos agyrothadás.

aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

A nagy keresztény helyett inkább egy neoprotestáns szekta tagja, de megértem, ha nem tudod helyesen értelmezni ezeket és kevered a szezont a fazonnal.

aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ki fogtok nevetni, én halál komolyan gyerekként megkérdeztem ezt hittan órán, a tiszteletes asszony azt mondta nem bűn.
aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

“Szóval még ezek a nagy békegalamb keresztények is megigazolják maguknak a gyilkosságot, ha még nem rohasztotta el a védekező ösztöneiket a vallásos agyrothadás.”


Egy eset alapján kollektívan megbélyegzed a keresztényeket. Ez ugyan olyan, mint amikor a szélsőjobbosok megbélyegzik a teljes muszlim közösséget vagy a teljes zsidóságot bizonyos egyének tettei alapján.

Gratulálok, a szélsőjoberekkel vagy egy szinten, büszke lehetsz magadra.

aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen alapon a sakkfigurákat leütni is bűn.
aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 IstenGyermeke1 ***** válasza:
Nem, nem az.
aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!