Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretnék újra Jézus Krisztus...

Szeretnék újra Jézus Krisztus követője, de hasonlítok szerintem a gazdag emberre, csak nekem nem a pénz a fontos, hanem a játékban található sok gyémánt. Mit tegyek a Biblia alapján?

Figyelt kérdés
júl. 31. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Már fél siker, hogy ezt felismerted. Ezzel elindultál újra az úton, hogy Őt kövesd. (Bár nem tudom, milyen játékra és milyen gyémántokra gondolsz, és hogy ez tényleg annyira fontos-e neked, de lehet, nem is nekem kell tudnom.)
júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Smash Karts remek kikapcsolódás, és azért gyüjtök gyémántokat, hogy a speciális menő cuccokat megkapjam a játékban.
júl. 31. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
2. Játékfüggőség. Tarts mértéket! Próbálj egy ideig nem játszani, helyette imádkozz, olvass Bibliát, találj más elfoglaltságokat, próbálj embereknek segíteni, stb.
júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszike. Igyekszem.
júl. 31. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Mostanában kicsit lejjebb tekerem a hangerőt és benyomom játék mellé a Bibliát. Youtube-on fent van hangoskönyvben.

https://www.youtube.com/@karolibiblia


De biztosan máshol is fellelhető.

Kezdetnek jó lehet így is.

júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A jó ember, a vallásos emberek szerint rossz ember, Gesztesi Károly csinált belőle hangoskönyvet amint felolvasta a Bibliát. Kellemes hangja van.
júl. 31. 23:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott Jézus a gazdag embernek? Add el mindened és kincsed lesz a mennyben. Nyilván te eladni nem tudok ezeket a virtuális kincseket, de hasonlóan te is kezelheted ezt úgy, mintha eladtad volna. Fontosak neked ezek a "kincsek" annyira? Biztosan nem, hiszen régen is megvoltál nélkülük. Most is ugyanúgy meg tudnál lenni.
aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!