Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a teendő ha egy szabályt...

Mi a teendő ha egy szabályt nem tudok betartani keresztény létemre? Félek, hogy ez miatt a Pokolba fogok kerülni az életem után. (Torrent használat elkerülése)

Figyelt kérdés
júl. 26. 13:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
18%
Ennyi erővel ne dolgozz szombaton se, ne próbálj kevert anyagú ruhát venni, borotválkozni, stb. Ezekért is a pokolra jutsz.
júl. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Az nem az újszövetség.
júl. 28. 07:27
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Ja hogy az ószövetség az le van szarva, mert kind of túl zsidó, értem.? Oké. Torrenthasználat után meg 3 gyilkosság és 2 paráználkodás után instant takarodj gyónni. Az Úr is megbocsát, ha te megbocsátasz önmagadnak. Stb
júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Ja hogy az ószövetség az le van szarva, mert kind of túl zsidó, értem.?"

Láthatóan nem érted. Sok törvényre az Ószövetség kifejezetten írja, hogy kikre vonatkozik. De ugyan honnan tudhatnád...

júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Van egy 1792-ben nyomtatott református Károli Bibliám, meg van egy sima modern kori is, szóval igen, fogalmam sincs miről beszélek, sose olvastam egyiket sem.

Ha Mózes könyve csak x,y,z-re vonatkozik, miért takaróznak vele a mai napig?

júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan le van írva, hogy adott szabályok kizárólag Isten és Izrael között kötött szövetségre vonatkoznak, akkor miért vonatkoznának a keresztényekre?
júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
31%
16# akkor mi a fszt keres a dolog a Bibliában ha nem vonatkozik keresztényekre? Benne maradt random? Ki kellett tölteni azt az x lapszámot?
júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17

Úgy látszik, neked nem megy az értő olvasás, lehet az olvasás se nagyon. Ezzel sokat nem tudok kezdeni.

júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
36%
18# persze, hogy nem tudsz mit kezdeni vele, mert elfogytak az érveid. Most jön a személyeskedéses rész. Pedig csak simán érdekelne, hogy a hú de nagy kereszténység könyvében miért vannak olyan szabályok, amik ÁLLÍTÓLAG nem is a keresztényekre vonatkoznak, de mégis mindenki ezekre hivatkozik. Ez olyan mintha írnék egy steak sütési könyvet, de 23. oldalon egy zserbó recept lenne.
júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Eltértetek a témától, de sebaj, itt a 🍺, és a 🍿
júl. 28. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!