Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Andillo Cellini valóban Jézus...

Andillo Cellini valóban Jézus Krisztus megtestesülése?

Figyelt kérdés
Ki mit hallott erről? Nagyon érdekel a téma és epekedve várom az utolsó időket.
júl. 15. 01:08
 1/4 KZitus ***** válasza:
71%

Nem!

: „Vigyázzatok, hogy senki ne vezessen félre titeket; mert sokan jönnek majd az én nevemben, és ezt mondják: »Én vagyok a Krisztus«, és sokakat félrevezetnek. Mert hamis Krisztusok és hamis próféták támadnak, és nagy jeleket meg csodákat tesznek, hogy félrevezessék, ha lehet, még a választottakat is” Máté 24:4, 5, 24.

júl. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 IstenGyermeke1 ***** válasza:
68%
Nem. Hatalmas eretnekség. Azon pár téma egyike, ahol egyet kell értenem a JW-vel.
júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Próbáljuk ki ki: feszítsük keresztre, és ha feltámad, akkor ő az.
júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Nem, mivel ez lehetetlen Jézus nem fog újra emberi testben eljönni nincs szükség rá a szövetség megkötetett.



Zsid 10:14 Mert egyetlenegy áldozatával örökre tökéletesekké tette a megszentelteket.

Zsid 10:15 Bizonyságot tesz pedig erről mi nekünk a Szent Lélek is, mert minekutána előre mondotta:

Zsid 10:16 Ez az a szövetség, melyet kötök velük ama napok után, mondja az Úr: Adom az én törvényemet az ő szíveikbe, és az ő elméjükbe írom be azokat,

Zsid 10:17 [Azután így szól]: És az ő bűneikről és álnokságaikról többé meg nem emlékezem.

júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!