Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi hogyan éreztétek...

Jehova Tanúi hogyan éreztétek magatokat a világtalálkozón?

Figyelt kérdés
júl. 7. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Jól, köszönjük.
júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Ezt nem lehetne a saját kis WhatsApp csoportotokban megbeszélni? Mást nem érdekel úgyse.
júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt is sok tanúval kapcsolatos kérdés van,nem is értem miről beszélsz.
júl. 7. 12:33
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
De ez speciel olyan kérdés, ami csak a tanúkat érinti. Ez nem olyan, mint amikor megkérdezed, hogy az X film vagy színházi előadás kinek hogy tetszett, amit bárki láthatott,vagy a vélemények alapján esetleg még elmehet megnézni. Csak tanúk voltak ott, ami ott elhangzott, csak őket érinti, minek kell ezt egy külsős fórumon megbeszélni? Mi motiválja a kérdést? Úgy tetted fel, hogy egyetlen választ lehet rá adni, azt az első megtette, mi egyebet vársz még itt?
júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

" olyan kérdés, ami csak a tanúkat "


Te ne vagy tanú tehát,téged ez a kérdés nem érint.

júl. 7. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak Jehova Tanúi voltak ott, bárki bemehetett, és meghallgathatta A programokat.

Ellenben nem kampányoltunk volna a meghívókkal az embereknek a kongresszus előtt.

Isten minden nemzetből, népből hívja az embereket, hogy jöjjenek és ismerjék meg. Bárki hasznot meríthet a Biblián alapuló tanításból.

júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4

Ezzel az erővel azt a kérdést is kritizálhatnád, ami pl kizárólag a katolikusoknak szól. Miért nem csak katolikus fórumon teszik fel a kérdéseket?

júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2

az nem igaz, hogy senkit nem érdekel. Ez egy vélemény.

Ezt onnan tudom, hogy emberek megállítottak és kérdezősködtek a program felől, mikor látták a Tanúkat Hotelekben, illetve az ország kulturális rendezvényein.

Sajnos ezek a hozzászólások is abból a célból születnek, hogy negatív szellemben tüntessék fel a Tanúkat, hogy ellenséges érzületet keltsenek.

júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 KZitus ***** válasza:
62%

Szia

Kösz a kérdésed, én nem lehettem személyesen jelen, ezért nem érezhettem (csak láthattam) azt a szeretetet ami a tanúkat jellemzi a személyes találkozásoknál, főleg amikor ennyi sok országból egyszerre találkozhatunk. De stream-en követtem az előadásokat, és láthattam azt a rengeteg rövid videót, és természetesen Jézus életéről is az új filmet. A kongresszus fő témája, miért, hogyan hirdessük a jó hírt, hogyan tette azt Krisztus amikor a földön élt, mennyire és milyen módokon támogatja ezt a munkát Krisztus és az angyalok napjainkban.

A Jehova három nap alatt ismét megerősített abban, mennyire szeret engem, személy szerint, mennyire törődik velem, a szükségleteimmel, támogat szüntelen, és olyan nagyon szereti a népét, amelyet nem tudunk teljesen fölfogni, de érzékeltetni velünk igen, minden egyes tagjával a népében, na és ebből a szeretetből mutatott most ízelítőt, illetve megerősített határtalan szeretetéről minden egyes embert, aki ott volt, vagy követte a programokat. A kongresszuson készült facebook képek megerősítettek engem mindabban, amit leírtam.

júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pupusz ***** válasza:
Hány emberáldozatot mutattatok be Jehovának az idén, akik belehaltak, hogy nem kaphattak vért? Ezt is ki szoktátok tárgyalni ilyenkor egymás között? Hányan váltak el miattatok az idén? Hányakat közösítettetek ki, akikhez nem szólhatnak a szüleik, gyerekeik, házastársuk, rokonaik? Hány életet tettetek tönkre az idén? Készül erről statisztika? Vagy csak a Chatgpt-t lehet erről kérdezgetni? Neki vannak adatai, becslései ezekről.
júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!