Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi, tudnátok segíteni?

Jehova tanúi, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Jehova tanúi, Hozzátok fordulok! Nagyon tisztellek Titeket, én nem vagyok tanú, sajnos nem tudnám követni az a helyes és szép életmódot, amit Ti.

Viszont! Van egy férfi, akiért megőrülök!! Ő Jehova tanúja.

Mivel én nem vagyok az, ezért jól gondolom, hogy nem sok esély van rá, hogy bármi is legyen köztünk?

Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, gondolkoztam, hogy eljárok a gyülekezetbe, ahová Ő is jár, viszont Isten szemében ez nem lenne jó, mivel nem Ő miatta megyek, hanem a férfi miatt.

Hogyan tudnám meggyőzni, hogy legalább egy találkozóra eljöjjön velem? Vagy inkább engedjem el, és ne csábítsam bűnre?


jún. 11. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Szia


Jól sejted, enged el.

jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyébként nem áll tőlem messze a téma, mert pár éve tanulmányoztam két nagyon kedves testvérnővel, jártam is a helyi gyülekezetben párszor, onnan ismerem a férfit.

Akkoriban szólt hozzám többször, sőt, sokszor dicsért, hogy milyen csinos vagyok stb. Bárcsak akkor elhívott volna randira....

jún. 11. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

A JT- nem randiznak kívülállókkal. De ha randiznak is, esküvőig semmi nincs, sőt a randi se mindig kettesben. Bár lehet azt inkább fiataloknak tanácsolják, akiket még könnyebben elkap a hév. Esküvő meg csak akkor van, ha a másik fél is megkersztelkedett, mert különben "felemás iga" lenne.

Ha nem akarsz ennyire komoly kapcsolatot, akkor inkább keress mást.

jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is érzem, hogy ez így nem fog menni.

Én nem ennyire komoly kapcsolatot akarok, most jöttem ki egyből, igazából szórakozni szeretnék egy kicsit de nem hiszem hogy erre ő lesz a kapható fél 🤣😭

jún. 11. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Szórakozni ne a vallását komolyan vevő pasit keress (mindegy melyik felekezet). Mondjuk ha kicsit is tisztelnéd saját magad, nem szórakozásnak tekintenéd a szexet meg a párkapcsolatot.
jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ebbe most ne menjünk bele:)
jún. 11. 15:20
 7/8 Jégszív ***** válasza:

"Nekem már régóta tetszik egy bak,

bármilyen fapofa, fura alak.

Hiába mondják az okosabbak:

a szerelem vak,

a szerelem vak.


Tiltanak tőle, ez ingerel csak.

Ő lesz az apja a gidáimnak!

Bár most egy fűrésszel él ez a bak.

A szerelem vak,

a szerelem vak."

/Romhányi József/

jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pupusz ***** válasza:
Ha jobban meg szeretnéd ismerni jehova tanúinak a vallását és az igazságot róluk, mielőtt baromságot csinálnál, nézd meg az alábbi videósorozatot. Olyan mesél róluk, aki köztük volt: https://www.youtube.com/watch?v=G8RbTaWlMWU&t=28s
jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!