Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan éljek boldogan miután...

Hogyan éljek boldogan miután rájöttem, hogy egyáltalán a semmi van örökre a halál után? Nincs túlvilág, nincs rá semmi utaló tudományos bizonyíték! Nem látjuk többé a fényt, se a családot.

Figyelt kérdés
júl. 3. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Tévedsz, van túlvilág. Egyébként pedig, ha annyira tudományos vagy, tudhatnád, hogy a bizonyíték hiánya nem bizonyíték a nemlétezésre.
júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a bizonyíték hiánya a sellőknek nem bizonyíték a nemlétezésre? XD
júl. 3. 19:08
 3/13 Potyondi Gergely ***** válasza:
68%

Az, hogy a túlvilágon nincs semmi, sose lesz bebizonyítva, mert ehhez:

1. El kell menni a túlvilágra.

2. Vissza is kel jönni a túlvilágról.

3. El kell hozni ezt a "semmit".

4. Be kell bizonyítani megkérdőjelezhetetlenül azt, hogy ez a "semmi" a túlvilágról van.

Ez persze lehetetlen.

júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én jártam "odaát", az orvosok visszahoztak, és nem láttam semmit sem! Mintha elaludtam volna. Ez a semmi bizonyítéka!
júl. 3. 19:43
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Kérdés, neked miért a semmi jelent meg, és nem volt semmi szeretet-energiamező, vagy fény.

Hívő voltál korábban?

júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Agnosztikus.
júl. 3. 19:58
 7/13 2*Sü ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem biztos, hogy értelmet és értéket az örökkévalósága ad a dolgoknak. Nem véletlen, hogy mindig kitüntetett értéke, figyelme van az első dolgoknak. Mert szerelemből, csókból, bálból volt is, lesz is. De első szerelemből, első csókból, első bálból csak egy van, az egyszeri és megismételhetetlen, ha elmúlik, soha nem tér vissza, pont ettől van kitüntetett értéke.


> Nem látjuk többé a fényt, se a családot.


Pont ezért értékelődik fel az a röpke idő, amíg látod.

júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"a bizonyíték hiánya a sellőknek nem bizonyíték a nemlétezésre? XD"


Egyrészt logikailag nem. Legfeljebb valószínűsíti.

Másrész pedig a sellők létezésére vonatkozó bizonyítékok hiánya nem bizonyítja semmi más, szintén bizonyítékok nélküli dolog nemlétezését.

júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Alaptétel:


A "halálközeli élmény" NEM a "halálon túli élmény"!


Ha közelében jártál az elindult vonatnak,attól még nem utaztál rajta.

júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak olyan beszámolók, hogy hívők fényt láttak halálközeli élményként, vagy pedig egy szeretetből álló erőteret érzékeltek. Gondolkodj el azon, hogy vajon neked miért a semmi jelent meg!
tegnapelőtt 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!