Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az akitai Szűz Mária-jelenés...

Az akitai Szűz Mária-jelenés megjósolta a jövőt?

Figyelt kérdés

Október 13. A jelenés jövőben nagy nagy vízáradatot és tűzesőt jósol, és hogy az ördög beszivárog az egyházba.


Az utóbbi miatt van, hogy egyre több a pedofíliával vádolt pap, akik azért lettek papok, hogy így járassák le a keresztény egyházat?



máj. 3. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem többről lehet szó. 1965ös irat egy napvilágra került irat, a szabadkőművesrk pontról pontra leírják hogyan kell bomlasztani az egyházat belülről és társadalmi szinten is. (A II. Vatikáni Zsinat ellengőze az irat.) Forrás wikipèdia: Szűz Mária-jelenések tudományos háttere.
máj. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Sok ilyen állítólagos "jelenés" van. Ezeket nem fogadja ez az Egyház hitelesnek. A Szent Szűznek nem ez a dolga, hogy időnként jósolgasson meg üzengessen egyet, mint Baba Vanga.. 😃

Ezek az "üzenetek" sokszor homályosan, amolyan nesze semmi fogd meg jól. "A gonosz beszivárgott az Egyházba"... Húha, mintha az elmúlt 2000 évben nem lett volna soha gonoszság vagy alkalmatlan, bűnös papok, püspökök, pápák.

Van pár elfogadott jelenés, de ott mindig voltak teológiai tartalmú üzenetek, és nem olyanok, amiket akár én is írhattam volna.

máj. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Előző vagyok, kiegészítésként írom, mielőtt megkapnám az ívet:

Akitában egy szobor könnyezését ismeri el természetfeletti eredetűnek az Egyház.

De csak azt. Más "jelenést" vagy üzeneteket nem.

máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
máj. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

“Szűz Mária-jelenés“ a valóságban nem létezik.


Ez csupán a katolikus szekta kitalálmánya, valamint bizonyos helyeken a lakók találták ki a turizmus fellendítése céljából.

máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézz utána, amit írtál könnyű úgy mondani, hogy csak a kitalációdra hagyatkozol.


Akita, Zeitoun, Siracusa, Betánia...ezekre keress rá.

máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!