Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnt követtem el, ha kvázi...

Bűnt követtem el, ha kvázi éjszakai magömlésem volt nappal, de nem önkielégítettem?

Figyelt kérdés

Szóval láttam néhány szép lányt, akik gyönyörűek voltak és hát megjött nekik a május, azt hitték, hogy a strandon vannak... Ettől egész nap merevedések gyötörtek... Aztán egyszer csak nagyon bemerevedtem, majd eldurrantam, magömlésem lett, anélkül, hogy egyáltalán hozzányúltam volna vagy bármi hozzáért volna. Kb. ugyanaz játszódott le a szervezetemben, mint éjszakai magömléskor, csak ébren voltam.


Ez bűn?


Pls. ne írjátok, hogy nem bűn az önkielégítés sem, meg a házasságon kívüli szex sem, mert tudom, hogy az!



máj. 2. 19:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

11


Ez már az agyadra ment, elöntötte g@ci!

máj. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
46%
troll kérdés
máj. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem
máj. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Az éjszakai ejakuláció egy természetes folyamat, erről senki sem tehet, így nem bűn. Ha az embernek valami szexuális témájú álma van, azt sem tudva és akarva követi el. Bűnt csak teljes tudattal lehet elkövetni.

Mondjuk, hogy valakinek állandó merevedése van, mert lát pár szép nőt, azt kissé túlzásnak gondolom. Ehhez az kell, hogy folyton ezt forgassa az agyában, más dolga mem lévén... Érettebb magatartás az volna, hogy rendben, szépek voltak, aztán ugorjunk. Az ember végzi a teendőit tovább.

De nem csodálkoznék, ha trollkérdés volna...

máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

#14.

Akkor is merevedésem volt amikor nem rájuk gondoltam...

máj. 3. 11:11
 16/23 A kérdező kommentje:

#14.

Szóval szerinted bűn?

máj. 3. 11:12
 17/23 anonim ***** válasza:

Bunnek nem bun de irtonan termeszet ellenes es kesobb szexualis problemakhoz vezethet.


Neha megall az eszem mennyi hulyeseget kepesek az emberek elhinni... szex hazassag elott, ok azt meg ertem. De konyorgom mi ertelme van az onmegtartoztatasnak ilyen formaban?

Ha azert lenne bun mert "magvaid szorod" akkor az ejszakai magomles is bun lenne.

máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#17.

Az már amúgy is "elhasználódott", nem tudnál vele egyértelműen megtermékenyíteni egy nőt. Kutatások igazolták, hogy akkor van a legtöbb spermium az ondóban, ha rendszeresen szexelsz.

máj. 3. 21:56
 19/23 A kérdező kommentje:

Oszt újratermelődik.


Nem véletlenül jön az a cucc már ki.


Másrészt az önkielégítés spirituálisan és lelkileg is káros.

máj. 3. 21:57
 20/23 anonim ***** válasza:
A spermanak valamikor ki kell jönnie, ha tele van akkor magától is ki dog jönni egy idő után, szóval nem bűn.
máj. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!