Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért áll ki a református...

Miért áll ki a református egyház Novák Katalin mellett?

Figyelt kérdés
Nem bűn a gyermekek megrontása a szentírás szerint?
febr. 12. 12:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20

Tudod nem mindegy, hogy mennyit kér rá az ügyészség, ahogy az se, hogy pontosan mivel vádolják meg. De legjobb példa erre a sok száz ezer gyermek meztelen képét számítógépen tartó Kaleta.

febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
19%

Azt,hogy milyen háttéregyezkedések voltak a kegyelmi kérvény mögött,természetesen nem tudhatjuk és soha sem tudjuk meg.


Bennem felmerült egy kép,melyet tapasztalataim,illetve a hallott infók alapján raktam össze.(Én még akkor sem hittem el,hogy a nejem csal,amikor minden barátom azt állította,mert nem feltételeztem szerelmemről azt,amit én sosem tettem volna meg.)


Szóval:

Az igazgató elpanaszolja a barátjának-helyettesének-,hogy azok a komisz lelenc gyerekek miként akarnak hatalmas kártérítést lehúzni róla és az gyermekotthonról egy pedofil rágalom alapján.

Emberünk,aki hírhedten jó kapcsolatban van mind a gyermekekkel,mind egész környezetével,elbeszélget a (huncut)tanúkkal. Ezeket a beszélgetéseket, leírja önmagának,hogy bármilyen helyzet előálltakor képben legyen és fontos dolgokat ki ne felejtsen azokból.

Élettapasztalata alapján átlát a gézengúzok kreált vádjain. Tudja,hogy azok igazmondása olyan,mint egy vegetariánus rókáé.

Meg kell védenie a barátja és az általa vezetett intézmény hírnevét!

Mivel egy hiteles ember,ennek félelem és kockázat nélkül nekilát. Nem számol azzal, hogy jön egy választás és a kufárok már temérdek pénzt fektettek az olyan gumigerincű emberekbe,mint az öszödi El Quró. Olyan porszemek,mint ő,nem számítanak semmit.Még Varga Judit sem,vagy Novák Katalin sem. A Fidesz ledarálásának mindnmyájan a katalizátorai.


Ez történt?.....Nem tudom,de akár ez is történhetett.

febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
8%
22-es, szerintem jól látod. Én ismerem személyesen Vásárhelyi Jánost, a "pedofil igazgatót". Ez az egész egy koncepciós per volt, János útban volt, egyes források szerint (nem nehéz kitalálni ki) valaki kinézte a kastélyt Bicskén.
febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos sok magyar református teológus a fidesznek akar megfelelni Isten helyett.
febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Novák Katalin maga mondta, hogy hibát követett el, amikor a pedofil segédjének büntetéséből elengedett 8 hónapot. De hát aki hibázik, az bűnös, és pusztuljon!
febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Demion ***** válasza:

"Novák Katalin maga mondta, hogy hibát követett el, amikor a pedofil segédjének büntetéséből elengedett 8 hónapot."


Erkölcsi hulladéknak lenni kicsit több, mint hiba.

febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Erkölcsi hulladéknak lenni kicsit több, mint hiba."


Így van. Katika azt mondta, hogy "hibáztam". No most a hibázás az, hogyha mondjuk rossz dátummal ír alá vagy rossz helyre küldi a borítékot. Munkája során mindenki csesz el ilyen dolgokat, nem is ez a baj.

Viszont egy ilyen ügyben tiszta értékítéletű emberben megszólal egy hang, hogy ezt azért nem kéne aláírni. Vagy ha kétségei vannak, akkor kérjen be további információkat.

febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!