Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon kevés az erőm a lehúzó...

Nagyon kevés az erőm a lehúzó környezetem miatt, senki nem támogat lelkileg, hogy tudnék több erővel kilábalni ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
Az irány világos, elindultam, de nagyon fáradt vagyok.

2023. szept. 2. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha annyira akarsz akkor bizonyos szintig el tudsz szakadni a környezetedtől. Döntés kérdése.
2023. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Lucifer-666 ***** válasza:
Hogyan húznak le? Miben kell támogatni?
2023. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Ez normális még most. Mivel csak szeptember 11-én telik le a nagy nyomorúság 3,5 éve. Azután könnyű lesz az igazaknak, de akik felvették a gonosz bélyegét azoknak ezután lesz csak bajos a lét, mivel a 7 utolsó csapás kiteljesedik és 2030-ig tart.
2023. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Potyondi Gergely ***** válasza:

Szerintem az sokat segíthet ha imádkozol, böjtölsz, olvasod az evangéliumot és keresztény közösségbe jársz.


Abban a templomban ahova én járok ott a pap egyszer elmesélte ezt a tanmesét vagy kitalált történetet ami az alábbi linken is megtalálható. Nagyon jól ábrázólja azt hogy Jézus mennyire szeret és törődik velünk:


[link]


Egyik éjszaka egy férfinek volt egy különös álma. Azt álmodta, hogy a tengerparton együtt sétál Jézussal. A lábnyomok a férfi életútját ábrázolták. Az egyik pár lábnyom az övé, a másik Jézusé volt.


Mikor a férfi életének az utolsó szakaszához ért, visszatekintett az egész életére. Azt vette észre, hogy életének legnehezebb időszakainál, csak egy pár lábnyom van a homokban, nem pedig kettő.


A férfit nagyon nyugtalanította a dolog, így Jézushoz fordult és ezt kérdezte: "Uram! Te azt ígérted, hogyha melletted döntök, akkor egész életemen át velem leszel. De ahogy végignézem az életemet, a legnehezebb időszakoknál csak egy pár lábnyomot látok. Én ezt nem értem! Miért éppen akkor hagynál magamra, amikor a legnagyobb szükségem van rád!"


Jézus szelíd hangon így válaszolt:


"Drága gyermekem, Én szeretlek téged, és soha nem hagynálak magadra! A legnagyobb megpróbáltatások és szenvedések ideje alatt valóban csak egy pár lábnyomot láthatsz. De ez csak azért van, mert akkor a karjaimban hordoztalak."



(Mary Stevenson)

2023. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mary Stevenson kitalál Jézus történeteket?
2023. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Potyondi Gergely ***** válasza:
Az a lényeg hogy Jézus még akkor is mellettünk van amikor nem érezzükk.
2023. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jézus szájába adni szavakat, amiket sosem mondott, az sátánizmus.
2023. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

Dicséretek 😉 a zene amúgy is felemel...

[link]


Volt, hogy 3-4 órát is énekeltem az Úrnak....telve lettem a Menny atmoszférájával😍😇


Gondolom van kedvenced, amin keresztül visszajutsz a forráshoz....Jézushoz.😘

2023. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Potyondi Gergely ***** válasza:

7-es, én egy szóval se mondtam hogy ez valóságbani így megtörtént.


Írtam is hogy ez tanmese vagy kitalált történet:


"Abban a templomban ahova én járok ott a pap egyszer elmesélte ezt a tanmesét vagy kitalált történetet".

2023. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Potyondi Gergely ***** válasza:
Továbbá ne feledjük hogy a történet szerint ezt álmodta.
2023. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!