Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy tudok ifi-t létrehozni?

Hogy tudok ifi-t létrehozni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez egy igazán but kérdés viszont még nem voltam ifi-ben és a településemen nincs is. Szeretnék egyet létrehozni, mert mindenhol van. Mit kéne ehez tennem? Hogy gyūjtsek embereket és mit csináljunk? Református ifi lenne de nem feltétlen csak református embereket gyüjtenék hanem akárkit aki keresztény. Bocsánat tényleg, de nem nagyon értek hozzá.

2023. aug. 6. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tanácsot a helyi református közösség vezetőjétől.
2023. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

"Református ifi lenne de nem feltétlen csak református embereket gyüjtenék hanem akárkit aki keresztény."

Akkor ez térítésre futna ki? Vagy miért nem ökumenikus lenne?

2023. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az az ifi? Református vagyok, de sose hallottam.

48/n

2023. aug. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1: igen, igyekszek majd nála is érdeklōdni errōl, tényleg köszi az ötletet:) csak gondoltam van itt ifi vezetō aki tapasztaltabb ebben és tudja hogy kell kezdeni:))


#2 nem terveztem senkit téríteni, tényleg csak egy sima ifi lenne. Jól hangzik hogy legyen ökumenikus!:D mert szerintem lenne a környéken néhány evangélikus / kataolikus akit érdekel


#3: ifjúsági csoport/közösség ha úgy nézzük. Néhányszor (pl. 2x egy héten) összeülnek és beszélgetnek, játszanak stb. szóval olyan hely ahol a keresztény emberek egymásra találnak:))

2023. aug. 7. 10:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp keresd meg a helyi református lelkészt, és mondd el neki, mit szeretnél. Biztos örülni fog neked. Gondolom, ő is szeretné, hogy legyen ifi a gyülekezetben. Esetleg kereshetsz a környező településeken már működő ifiket, hogy meglásd, ők hogy csinálják.

Nézd meg az itt található anyagokat:

[link]

[link]

https://www.youtube.com/@ifjusagepitokifivezetokepz536

2023. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!