Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik mély szegénységben...

Akik mély szegénységben élnek, folyamatos rossz történik az életükben, hogyan tudnak hinni istenben?

Figyelt kérdés
2023. jún. 17. 13:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én nem hívő emberként.. Mennyivel de máshogyabban látjuk a világot! 😀 Elképesztő..

Imádkozhatnék én akármennyit a jó istenhez az ember saját maga sorsának a kovácsa. Csak én tudok változtatni ezen. Hogy jobb és sikeres életem legyen. Ha pedig a kitartásomból elértem a kitűzött célom nem az istennek köszönhetem meg mindezt. Hanem saját magamnak. Ha például egy orvos elvégez egy életmentő műtétet.. És azt is istennek köszönik meg és őt bálványozzák az orvos helyett. Holott nem az isten végezte el rajta az életmentő beavatkozást.. Nem övé az érdem. Hanem az orvosé aki a legjobb tudása alapján órákig harcolt azért az emberért.. akit a ti nézeteitek szerint az " isten elengedett " hogy haljon meg.

2023. jún. 18. 12:52
 12/13 anonim ***** válasza:
Jézus halálában és feltámadásában való hit nem társadalmi ranghoz, vagy anyagi szituációhoz kötött, mindenkinek van lehetősége elfogadni Jézus áldozatát, melyet a teljes emberiségért hozott meg. Az ebben való hit, a megtérés teljesen megváltoztatja az ember életét!
2023. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 KZitus ***** válasza:
„Nehéz lesz a gazdag embernek bejutni a mennyek királyságába” MÁTÉ 19:23.
2023. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!