Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Debreceni Római Katolikus...

Debreceni Római Katolikus Egyetemi Lelkészség?

Figyelt kérdés

Szeretnék eljárni ifjúsági/fiatal felnőtt csoportokba, ahogy azt láttam ők szerveznek ilyeneket. Szeretnék valakivel beszélni, aki eljár hozzájuk vagy egyáltalán valamilyen nyugat római katolikus közösségbe. Illetve, ha rosszul informálódtam akkor tudnátok segíteni abban, hogy milyen (nyugat római) katolikus közösségek vannak itt?

Köszönöm előre is!



2023. ápr. 3. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Lelkészek a reformátusoknál és adventistáknál vannak.


A római katolikus plébánián érdeklődnék, ha lényeges a vallás.


Ha nyitott vagy több mindenre, ajánlom a debreceni adventistákat.

2023. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

Én sajnos csak a budapestit ismerem, de ahogy előző írta, a katolikus plébánián érdeklődj, akár telefonon, biztos szívesen segítenek ebben.


"Ha nyitott vagy több mindenre, ajánlom a debreceni adventistákat."

Katolikusnak annyira nem ajánlanám az adventistákat, mert a katolikusokat "csak" a bibliai fenevadnak tartják.

2023. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A kérdésemben azért szerepelt a lelkészség, mert így lehet őket megtalálni.

Alapjáraton nyitott vagyok, csak nyugat rómainak lettem megkeresztelve, gondoltam előbb náluk "próbálom ki magam", ha már szeretnék találni egy vallási közösséget (tudom hogyan hangzik, de nem találom a szavakat, amivel jól tudnám magam kifejezni).

Köszönöm még egyszer, érdeklődni foguk náluk! :)

2023. ápr. 3. 13:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!