Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » " Sátánista " és " Isten-hívő...

" Sátánista " és " Isten-hívő " lehet jó barát vagy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom gyerekesen hangzik, csak érdekel a szabályok miatt, hogy lehetséges-e ilyen.

Van egy sátánista ismerősöm, bővebben nem tudom melyik ága a sátánizmusnak, mivel nem állok készen arra, hogy ilyeneket megtudjak mélyebben, azt tudom, hogy abban van, ami foglalkozik másokkal, nem az Önmagát előre helyező, hanem akik képesek másokat is szeretni és segíteni.

Az a problémám, hogy a szabályok.

Én úgy érzem szeretne bele vinni, de Én nem akarom megváltani, hogy legyen Isten hívő, de a tudtom nélkül teremtett azért olyan helyzetet, amivel bele szeretett volna vinni ebbe.

Ha ki maradok az ilyen dolgaiból, attól még lehetünk jóba vagy inkább nem?

Isten hívők főleg, szerintetek Isten nem nézné jó szemmel ha a szabályok betartásával, tehát hogy nem folyunk egymás vallásába, attól még jóban vagyunk?

Nekem jó Isten hívőnek lenni, nem szeretnék átállni.

Valamint szerintetek az elég, ha véletlenül rosszat csináltam ilyen értelemben, de kiváltom jó cselekedetekkel?

Vagy mit tegyek, ha a tudtom nélkül olyanba visznek, amivel rosszat teszek? Hogy váltsam ki, hogy Isten ne haragudjon rám és " dobjon ki a kezeiből "?



2023. márc. 17. 18:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%
Egy nap alatt 2x cenzurazni itt.
2023. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!