Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit kezdjek azzal a helyzettel...

Mit kezdjek azzal a helyzettel/ dologgal, hogy mióta megtértem, újászülettem Krisztusban minden nap úgy élek mintha nem lenne holnap? (Rossz értelemben)

Figyelt kérdés

Ebben még inkább rásegített az, hogy megtudtam, hogy van olyan bűn, vagyis a Szentlélek káromlása, ami nem bocsáttatik meg, illetve a Zsidókhoz írt levél egyes fejezetei írják, hogy ha az ember elbukik, elesik miután megismerte az igazságot nincs többé áldozat bűneiért.

És én azóta félve kelek és fekszem. Félek hogy nehogy hibázzak, nehogy valamit rosszul csináljak.

Ha reggel felkelek úgy állok hozzá a naphoz, hogy ma aztán mindent megkell tenni.

Az összes bűnömet megkell bánnom/gyónnom és helyre kell hoznom őket. Minden jót amit csak lehet megkell tennem.

És ennek hatására az Isten által adott békesség mellett egy óriási nagy nyugtalanság is ott van bennem egyfolytában.

Sosem tudok megnyugudni kb.


2023. jan. 26. 19:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"A papok 6 évig tanulták az egyetemen, ezért alapvetően ők magyarázzák az Igét."


Értem! Tehát ezért küldik szinte minden emberi háborúban a vágóhídra a híveket, gyakran egymás ellen, mivel az egyház nemzeti, etnikai és politikai megosztottságban tartja a híveit?


Szerintem szegény kérdező éppen azért van ebben a helyzetben, mert nem kapott megfelelő oktatást Istenről és az Ő szándékáról.


Jó tanács, hogy kedves kérdező ne hagyatkozz csak saját magadra. De arra kérlek hogy jól válaszd meg a tanítódat!

2023. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!