Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, ti hajlandóak...

Keresztények, ti hajlandóak volnátok lemondani a vagyonról? Istenen kívül van értelme bárminek?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 19. 19:29
 1/9 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
77%

De rég láttalak, Luci!


Hol voltál?

2023. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Prókátor ***** válasza:
92%
Nem mondanék le róla, mivel nincs vagyonom 😄
2023. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Valamid csak van. A telefonod, számítógéped. Vagy azok is a szüleidé?
2023. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 Túl voltam terhelve... Igazából nagyon nem akarok meghalni, de úgy érzem, hogy ez nem akarat kérdése. Csak lassabb egy kicsit. De csak annyira hosszú és fájdalmas, hogy nincs menekvés.
2023. jan. 19. 23:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Na jó csak vicceltem. De ne mondd, hogy nem hangzott jól. Mindenesetre én jobban érzem magamat tőle 🤭
2023. jan. 19. 23:24
 6/9 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%
Őrülök hogy jól vagy, már azt hittem hogy beteg lettél vagy elment a szorakozástol a kedved.
2023. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem könnyű, mert nincs vagyonom. Tőlem valami mást kérne Jézus, biztos nem azt, hogy mondjak le a pénzről... Főleg most, hogy beköszönt a nyomor az inflációnak hála, még kevesebb pénzből élek.
2023. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Nekem le se kell mondanom. Már Kamasz korom óta ki akartam szállni az egészből. 20 évesen már nagyon sok lehetőségem volt pénzügyileg meggazdagodni, de volt fontosabb dolgom is. Illetve csak az volt.


Isten minden. Nem tudom minek lehetne istenen kivül értelme, mikor csak ő van.

2023. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már ott tartottam, hogy csávó létemre ülök is az elefántra, erre cikk: "Nem szabad fürödnie". Dammit.
2023. jan. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!