Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ilyen Jézus megbocsájt?

Ilyen Jézus megbocsájt?

Figyelt kérdés

Először is ateista vagyok.

Legjobb tudásom szerint Jézus mindent megbocsájt.Akkor ha meghalok és netalántán Jézus elé kerülök úgy hogy egész életemben ateista voltam azt megbocsájtja hogy nem hittem benne?


2022. nov. 6. 10:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Ilyet* nem Ilyen
2022. nov. 6. 10:06
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Jézus megbocsátja, amit szívedből megbánták (és lehetőség szerint meggyóntad.) Ha nem bántad meg hogy ateista voltál és nem tértél meg, az egy döntés. Egy döntés Isten ellen és Isten mivel szabad akaratot adott nekünk nem veszi semmibe a döntésünket.
2022. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha megalázod magadat és könyörögsz neki, akkor igen. Viszont talán erre leszel a legbüszkébb a sok bűneid miatt, amit mindenkinek elkiabálnak a háztetőkről...
2022. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézus megbocsájt mindent amit őszintén megbánunk.
2022. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. nov. 6. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az utolsó pillanatban is ad neked esélyt, tehát a halálod pillanatában is. :) Megmutatja majd neked Magát és te eldöntheted, hogy Vele akarsz lenni a mennyben vagy elutasítod Őt.
2022. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!