Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol találok rendes 9napos...

Hol találok rendes 9napos ájtatosságot valamelyik szentnek?

Figyelt kérdés

római katolikus vagyok és imádkozni szeretnék egy barátomért, de interneten nem találtam sehol...

és az baj h kétszer imádkozok végig egy ilyet úgy, hogy mást kérek az adott szenttől? (és tényleg egyre kevésbé ismert ez az imádkozási forma vagy csak én érzem így?)


16/L

Köszönöm


2010. szept. 27. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdésedet mire gondolsz
2010. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menjél be a te belső szobádba, ahogy az írás mondja. Úgy értem, csendesedjél el, ahol nem zavar senki. Hajtsd le a fejedet, kulcsold imára a térdedet, esetleg borulj is térdre. Jézus nevében kérjél, mert ebben van az erő! A te egyszerű, szívből jövő imádat meghallgatja az Úr.

Jézus az, aki Isten is. Ne a szenteket figyeld, vessed a te tekintetedet Jézusra. Ő váltott meg téged a haláltól. "Mert úgy szerette Isten ezt a világot, hogy az ő egyszülött fiát adta,," Figyelj, mert most jön a lényeg! "hogy aki hisz őbenne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen"

Higgy a megváltóban, és örök életed van. A te imád meg felszáll a mennybe. "Gyönyörködjél az Úrban, és megadja szíved kéréseit"

2010. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!