Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt hìvő keresztény/pap/ap...

Van itt hìvő keresztény/pap/apáca/teológus aki válaszolna pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

2022. aug. 24. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

A modern technikai civilizációnkban lehetetlen hogy egy természettudományos alapműveltségű ember bármilyen szinten higgyen a vallások abszurditásaiban - tehát kérdésedre az egyértelmű válasz:


Itt a "Természettudományok" rovatban nincs senki a kritériumaid szerint, aki válaszolna pár kérdésedre!

2022. aug. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Hívő keresztény vagyok, kérdéseidet várom.
2022. aug. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szp72 ***** válasza:
100%
Én a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Hittudományi karának nappali tagozatának teológusi szakán végeztem. Tehát legalábbis papírom van róla, hogy teológus vagyok.
2022. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, melyik hitnézet szerint vársz választ?
2022. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 ha papokat és apacakat említett elég egyértelmű 🙃
2022. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Karizmatikus vagyok, szívesen válaszolok, amire tudok.
2022. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felhívom az 1-es választ lepontozók szíves figyelmét arra a tényre, hogy az azon értelemben íródott, hogy a szabálytalan típusú kérdést a "természettudományok" rovatba írta ki a kérdező. Nyugodtan törlésre is kerülhetett volna mint provokáló trollkodás.


Az adminok ugyan áthelyezték a kérdést a megfelelő rovatba, de az okafogyott választ nem távolították el pontlevonás nélkül és/vagy a szükséges kommentárral sem látták el!

2022. aug. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!