Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van olyan meggyőződésetek,...

Van olyan meggyőződésetek, ami nem hiten alapul, de bizonyíték számotokra, hogy a akrma működik (csakis pontos leírást írjatok az esemény(ek)ről...)?

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:

"ami nem hiten alapul, de bizonyíték "

A tudományos bizonyítékon kívül mi ilyen lehetne?

Az meg nem lesz.


Mire számítasz?


Pisti jót cselekedet és a fej vagy írásban utána ő nyert.

Ilyenre?

2022. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 pelgrim ***** válasza:

Amennyiben az emlékezet mint dolgok események a tudatban való tárolásának lehetősége egy tény, úgy szerintem a Karma törvényének érvényesülése is egy tény.

A karma törvénye valójában nem más mint az ok és okozat törvénye amely szerint minden cselekedet, minden gondolat, minden érzelem egy lenyomatot hagy a tudattalanban. Minél nagyobb jelentőségű egy cselekedet, vagy minél gyakrabban hajtunk végre valamely cselekedetet, vagy gondolunk ugyanarra a dologra, éljük át ugyanazt az érzelmet, annál mélyebb lesz a lenyomat, míg végül a tudattalanban „önáló életre” kel és alkalomadtán jelentkezik mint a szokás hatalma, saját tudatos közbenjárásunk nélkül.

2022. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

" az emlékezet mint dolgok események a tudatban való tárolásának lehetősége egy tény, úgy szerintem a Karma törvényének érvényesülése is egy tény."

Mi van???

2022. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 pelgrim ***** válasza:

3/

Mi van???


Mit akarsz ezzel kérdezni vagy mondani ? Vagy talán nem ez volt a kérdés:


„Van olyan meggyőződésetek, ami nem hiten alapul, de bizonyíték számotokra, hogy a akrma működik ?”


Én a legjobb belátásom szerint őszintén válaszoltam, talán tehetnéd azt te is.

2022. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Legjobb belátásom szerint:

A kijelentésed teljesen abszurd és alaptalan. Az érvelésed pedig még megalapozatlanabb.


Leginkább egy akarsz valamiben hinni de amit leírtál az mást nem bizonyít csak hogy te hinni akarod.

2022. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valami érvényes tartalommal is tudtok szolgálni vagy még mindig "egy átlagos munkanap" színvonal folytatódik az oldalon?
2022. aug. 12. 23:06
 7/8 anonim ***** válasza:

"Valami érvényes tartalommal is tudtok szolgálni "


A kérdésed lényegében az hogy van e olyan tudományosan bizonyított dolog amivel nem foglalkozik a tudomány.


Ezzel kb meg is válaszoltam szerintem a kérdést hogy nincs olyan dolog ami minden kritériumodnak megfelelne.


Vagy milyen nem hiten alapuló bizonyítékot akarsz ami nem tudományos?

2022. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A karma a következő:


Amit gondolatban elültetsz annak hatása lesz rád.

Amit a fizikai világban az erősebben.


...nem ugyanazt kapjuk vissza, hanem ugyanazt az érzést amit másnak okoztunk, ezért veszélyes, mert nem tudhatod tutira kinek mit okozol, bár ott a vonzás törvénye is.


Az előző életekből felgyülemelett karmát meg csak az Akasha tudja...

2022. okt. 15. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!