Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik istenben, vallásban...

Melyik istenben, vallásban érdemes hinnem?

Figyelt kérdés

[link]


Most hogy közeleg a világvége, annak ellenére, hogy kiskoromtól kezdve nem hiszek istenben, mert tudom, hogy nem létezik, úgy gondolom rátudom venni magamat arra, hogy higyjek. A kérdés az, hogy melyik isten vagy vallás tárja eléd halálod után a legszebb mennyeket, mennyek birodalmát? Melyik a legjobb és legszebb?



2022. febr. 27. 16:17
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem melyik túlvilág a legszebb??! Nem csak a meresztébységről beszéltem, hanem az összes vallásközül melyiknek van a legszebb túlvilága?
2022. febr. 27. 18:16
 12/27 anonim ***** válasza:

Mi számodra a szép?

Ha finomakat ehetsz? Szép helyen leszel? Vagy ha rengeteg számodra preferált nemű kényeztet?

Vagy ha háborúzhatsz? ha bánthatsz másokat? ha hatalmad van?

2022. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Az első bekezdés, még szép! Szép, nyugodt túlvilági élet, nem kell finom ételtől való függés sem. Csak egy szép nyugodt hely ahol kitisztul az elmém és békére lelek végre. Kózvetlen egy atom csapás után. 😞
2022. febr. 27. 18:40
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem Katolikus lennék akkor a Protestáns vallást venném fel
2022. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Még mindig nemigazán tudom melyik mennyet kellene választanom😞
2022. febr. 27. 19:55
 16/27 anonim ***** válasza:
Mindegy, mert csak egy van
2022. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Kihez kell fohászkodjak ahhoz?
2022. febr. 27. 20:02
 18/27 anonim ***** válasza:
47%
Jézushoz 😇💞 [link]
2022. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Most hogy közeleg a világvége"


remélem, hogy kamu kérdés, de ha azt hiszed, hogy közeleg a világvége, akkor a kereszténységet követed, annak is valamilyen szélsőségesebb, kisebb felekezetét, pl. az adventisták egyes csoportjai

2022. febr. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Reinkarnációs vallások kizárva akkor.

Egyiptomi, görög, viking is szerintem. Azoknak sem tűnik kedvedre valónak a túlvilága.


Mit szólnák az ateistához. Mi nyugodtabb van annál hogy eltünsz?

2022. febr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!