Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tényleg olyan jó dolog egy...

Tényleg olyan jó dolog egy örök életen keresztül egy abszolút teokratikus királyság alattvalójaként élni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 13:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
nem járok gyülekezetbe, most a hitgyüliről beszélsz?, mert avval egyetértek van kizsákmányolás,meg úgy általában, régen a szüleim gyülyekezetbe vittek, de nekem nagyon nem tetszett, aztán "váltottam",így én "csak" templomba járok, nekem az bőven elég, hogy lelkileg megkapjam azt, amire szükségem van, egy gitáros mise, egyszerűen, de lényegretörően adja át azt,amire a mai világban szükség van, s mindenki éhezik: Jézus szeretete.
2021. júl. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Isten jó. Én ebben hiszek! Tehát nincs kényszerítés a jóra, belső jellem kell hogy legyen, és akiknél ez kialakult, azok képesek együtt élni.


Ha egy picit borongani szeretnél olvasd el a témához Dosztojevszkij Egy nevetséges emberálma c. elbeszélését. :)


János 1. levele írja le amiben hiszek: "Isten szeretet,és aki a szeretetben marad Istenben marad, és Az is őbenne"

2021. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Az örök nem lehet élet, csak éltezés.

Az örökben mindenki lélek, és egyként létezünk, nincs királyság, semmi sincs, csak suín tiszta abszolút tökéletes létezés.

2021. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!