Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményeket arról, hogy...

Mi a véleményeket arról, hogy az Istenben hívő gyermekek biztonságosabban érzik magukat? Ez nem áltudomány, hanem tény. Ateisták és keresztények 1:1

Figyelt kérdés

[link]


egyébként is, én is jól érzem magamat amikor egyedül vagyok és csend van. Bár nem tudom, hogy a jó érzést kinek köszönhetem. Ha a feleségem szintén református lesz a jövőben, akkor biztosan beleneveljük a gyerekeinkbe Jézus életét és tanításait, angyalokat, Mennyországot. Akármennyire is utálják a harcos evósok ezt.


2021. jún. 25. 14:26
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Jah igen. Én is a szeretet miatt nem lopok és a következmények miatt. Ez már jó?
2021. jún. 26. 00:48
 22/29 anonim ***** válasza:

Ez most fura példa kessz de ott van a csillagok háborújában egy vallás egy olyan vallás ami egy felsőbrendű dologban hisz a jedi rend de ott be van bizonyítva hogy létezik mivel használják és a tudomány is kutatja abbam az univerzumban hisznek az ERŐ-ben mivel bizonyízva van a létezése tudományos tényekkel de a túlvilág nincs és lehetetlennis bizonyítani mivel ha lehetséges is lenne az higy valakit a klinikai halál állapotába "tegyenek" és vissza is tudják hozni akkor se 100% mert hazudhat.


Én ateista ként nem félek a haláltól Honvédségnél vagyok lessan 10 éve voltam kint afgánban persze félelem mindig van benned de én csak amoatt féltem hogy a családomat hogy érinti. Én pl nem azért vagyok jó mert nem akarom hogy egy felsőbb valami számonkérlyen a végen hanem mert ember vagyok.


Ezt az életet kell kiélvezni kimaxolni mindent amit lehet ezért mondják hogy egyszer élsz.

Egyébként minek félnék a haláltól? Megtörténik egyszerűen leáll az agyműködésed és nem fogsz tudni semmiről mert nincs tudatod ilyen egyszerű

2021. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Hajrá hívők keverjétek a Sz..Rt veszekedjetek.

A teológia 99%-ban jó nagy katyvasz és áltudomány.

Lehet köpködni szídni😁 de akkor is materialista maradok.

2021. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
92%
A hamis biztonságérzettel van a gond, nem a bizotnságérzettel.
2021. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Emberek?!

Miért ölitek egymást??? A hit kedvéért?

Higgy abban, amit látsz és fogadd el, hogy van.

Ez kicsit erős lesz de így van, hogy mindenki abban hisz , amiben hinni akar. Isten nem erőlteti rád, hogy miben higgy, hanem, hogy Szeresd őt! :)

Puszi

2021. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Isten nem erőlteti rád, hogy miben higgy, hanem, hogy Szeresd őt! :)"


Most azt írtad hogy nem kell kereszténynke lenned se semmilyen vallásosnak de azért mégis csak higgy benne mert ugye ha szereted akkor elismered hogy létezik magyarul ugyam oda jutottunk hogy mégiscsak hiszel nagyon hülye logikád van

2021. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Egy valamit sosem tanulhat meg az ember!

Mit jelent anyaként élni az életet! Egy Férfi nem lehet anyuka!

Bizonyos dolgokat az ember nem érthet meg.

2021. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
27# ennek semmi köze a kérdéshez de köszönjük
2021. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Csak szeretet, ölelés Puszilás, csókolózás. Az embernek ez kell, hogy valaki elfogadjon és szeressen. Sokan vannak akik ennek ellent mondanak, de szerintem hülyeség, gondolkodjunk logikusan emberek!

Nekem ez kell, aki velem tart írjon.

2021. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!