Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerinted hatalmas bűnt...

Szerinted hatalmas bűnt követtem el?

Figyelt kérdés
Kukába ki dobtam a bibliát, mert sok manipulatív fenyegető dolog van benne a pokol, sok sok logikátlan dolog. De ugyan úgy hiszek Istenben aki a mindenek teremtő Ura, aki szeret minket, megbocsájt és nem szól bele a magánéletünkbe csak annyit vár el hogy szeressük egymást tiszteljük egymast hiszek Jézusban is, Katolikus vagyok, de nem érdekel a biblia sok hivő ugy veszi mintha Isten tollbamondaskent diktálta volna Le pedig emberi kéz irta könyv és sok hülyeség van benne. Ellentmondás, logikátlan dolog
2021. jún. 4. 11:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Péter, egy diplomás ember nem keres is semmit ezen az oldalon. Te egy fanatikus esetleg hit gyülekezete szekta diplomása vagy te kukásfiller
2021. jún. 4. 15:46
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

#10: Rendben, ez inkàbb Neki probléma, mert így eltol magàtól embereket, még ha igaza is van, akkor sem fogadják el Neki, mert ellenszenvet kelt ezzel. Még akkor is ha mindezt védekezésként teszi. Csak egy jó tanàcs volt.


Egyébként szoktam làtni az íràsain, hogy intelligens ember. Ezt nem vontam kétségbe egy percig sem.


Abdullah

2021. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
12# Bennem nem keltett. De amit épp olvasok a kérdező válaszában, az igen.
2021. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#13: Az bennem is. Ő egy troll gondolom.


Abdullah

2021. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem komolyan gondolja és ez a legrosszabb.
2021. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

Nekem már nincs Bibliám, de ha lenne, akkor azt hiszem elvinném a legközelebbi (keresztény) templomba és az egyik padra tenném és otthagynám.


Abdullah

2021. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kedves Abdullah,


Ha melléd tennének le egy Koránt, reagálnál rá bármit?

2021. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
35%

#17: Kedves Csillagfürt !


Ha az egyik testvérem elakarnà hagyni az Iszlám vallàst, megpróbàlnàm lebeszélni a szàndékàról. Hiszen a javàt akarom, és a Paradicsomban szeretném viszontlàtni őt a Fenséges Allah közelében.

Fohàszkodnék érte, hogy nyíljon meg a szíve újra a Teremtő szavai felé.


Abdullah

2021. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Csillagfürt nem ezt kérdezte.
2021. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
53%

#19: Ja, hogy szószerint letesznek mellém egy Korànt ?


Mégis mit szólnék ? :) Plàne egy mecsetben...


Azt gondolnàm, hogy mindjàrt visszajön az illető, csak gyorsan el kellett mennie valahovà.


Azt gondoltam szimbolikusan kéne értelmezem a kérdést.


Abdullah

2021. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!